Channel Crossings oslavila 20 let na trhu

(Praha, 18. prosince 2013) Jazyková agentura Channel Crossings oslavila 20 let působení na trhu. Při této příležitosti uspořádala pro své klienty v Divadle v Dlouhé společenský večer s divadelním představením.

„Tentokrát jsme vybrali komedii Lhář s vynikajícím Janem Vondráčkem, jež za postavu Lelia získal Cenu Alfréda Radoka. Chtěli jsme, aby se naši partneři v předvánočním shonu trochu uvolnili a od srdce zasmáli,“ říká Eva Havránková, marketingová manažerka, která celý večer zorganizovala.

Při této příležitosti byl taktéž předán šek paní Šárce Navalané z Nadace Terezy Maxové dětem, kterou společnost Channel Crossings dlouhodobě podporuje.

O CHANNEL CROSSINGS

Jazyková agentura Channel Crossings patří již 20 let mezi prestižní instituce v oblasti vzdělávání. Zabývá se poskytováním jazykové výuky pro firmy i veřejnost, mezi jednu z hlavních aktivit, kromě překladatelské činnosti, patří i zprostředkovávání jazykových kurzů v zahraničí. V České republice působí od roku 1993 a brzy se stala špičkou ve svém oboru, což dokládají i mnohá ocenění. Jazyková škola Channel Crossings je zakládajícím členem ACERT (Asociace certifikovaných jazykových škol) a v roce 2012 se stala členem AJŠA (Asociace jazykových škol a agentur ČR). V roce 2013 získala ocenění Vzdělávací instituce roku.

Více informací naleznete na www.chc.cz

Na fotografii zleva: paní Lenka Doležalová Pavilková, majitelka jazykové agentury Channel Crossings, paní Šárka Navalaná z Nadace Terezy Maxové dětem a pan Vítězslav Bican, výkonný ředitel jazykové agentury Channel Crossings.