Personální poradenství

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Toto poradenství je poskytováno dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
  • Poradenství

  • ID akce:
    1191261

Popis poradenství Personální poradenství

Personální poradenství
Služby v oblasti personálního poradenství, které EKI svým klientům nabízí, se zaměřují především na výběr nových zaměstnanců, včetně doporučení optimální formy jejich adaptace na nové pracovní prostředí, na vytváření programů kariérního růstu a na hodnotící a motivační programy.

Tvorba motivačních plánů
Jeden z faktorů ohrožujících růst firmy jsou nemotivovaní zaměstnanci. Každý zaměstnavatel, kterému leží na srdci rozvoj firmy, optimální pracovní nasazení a spokojenost zaměstnanců, by měl zahrnovat do svých plánů tvorbu a rozvoj motivačních plánů. Motivační plán by měl na jednu stranu zohledňovat specifika každého zaměstnance, na stranu druhou by měl obsahovat i určité univerzální mechanismy podporující identifikaci zaměstnance s firmou. Specialisté EKI připraví pro Vaši firmu motivační programy šité na míru.


Průzkum pracovní spokojenosti
Podívá-li se šéf do stabilně usměvavé tváře svého podřízeného, může velmi snadno podlehnout mylnému dojmu, že i všichni ostatní zaměstnanci jsou spokojeni a vše ve firmě běží jak dobře namazaný stroj. Častokrát je ovšem opak pravdou. Usměvavá tvář může také zakrývat rozpaky z pracovního klimatu a strach ze ztráty zaměstnání. Specialisté EKI připraví firmám dotazníky šité na míru jejím specifickým potřebám, provedou dotazníkové šetření pracovní spokojenosti a na základě výsledků doporučí další postup ve vedení a rozvoji zaměstnanců. Průzkumy pracovní spokojenosti patří k moderním metodám psychologie práce a personalistiky. Většina zaměstnanců jejich realizaci považuje za známku progresivity svého zaměstnavatele.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace