Feng Shui - harmonie doma i na pracovišti

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Toto poradenství je poskytováno dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
  • Poradenství

  • ID akce:
    1173537

Popis poradenství Feng Shui - harmonie doma i na pracovišti

FENG SHUI 

Feng Shui je tradiční čínské umění, které se zaměřuje na život v harmonii s okolním prostředím. Vyhledává nejideálnější energie pro člověka v daném místě a v určitém čase. Pomáhá v případech, kdy potřebujeme zlepšit či podpořit určitou nerovnováhu v oblasti zdraví, vztahů, prosperity či spokojenosti.

Tradiční Feng Shui nám umožňuje ovlivnit vzájemné působení energií člověka a okolního prostředí tak, aby vše fungovalo v náš prospěch a v tom správném čase. Využívá se proto při harmonizaci našeho života, především při úpravách našeho bydlení nebo pracovního prostředí.

Na základě tisíciletých zkušeností vznikl systém pravidel a principů, kterým dokážeme přizpůsobit každý prostor pro konkrétního jedince tak, aby se v takovém prostředí cítil co nejpříjemněji.

Tradiční Feng Shui je proto založené na komplexních metodách s individuálními výpočty pro každého člena domácnosti či firmy, pro každý  prostor a v závislosti na konkrétním čase.

My se zabýváme právě tímto tradičním Feng Shui, které je založeno na těchto třech základních pilířích – člověk, prostor a čas. Moderní Feng Shui, tak jak ho znáte z knih a časopisů, je úplně něco jiného. V novém pojetí Feng Shui se řeší jen prostor, správné proudění energie a rozmístění nábytku včetně drahých pomůcek Feng Shui, což pro dokonalou harmonizaci opravdu nestačí. Proto zvažte, kdo vám pomáhá při aplikování principů Feng Shui a pro jistotu ani nezkoušejte sami jen podle nějakých článků řešit své bydlení. Mohli byste si do svého života vnést něco, co by vám nemuselo dělat dobře a tím si i ublížit.

Rádi vám poradíme, jak si můžete i vy vytvořit příjemné prostředí kolem sebe, které vás bude nabíjet pozitivní energií, tím harmonizovat sebe sama, vaše vztahy, ale i zlepší vaše zdraví, prosperitu a spokojenost. Protože prostředí, ve kterém žijete a nejvíce se pohybujete, zrcadlí i váš život, jeho kvalitu a průběh.

ASTROTYP 

Astrotyp nám ukáže potencialitu člověka, dá se též nazvat mapou astrologických prvků nacházejících se v určitém čase v určitém prostoru. Vyčteme z něho charakterové vlastnosti, zdravotní zátěže, profesní i vztahové předpoklady každého člověka. Součástí Astrotypu jsou dále prenatální a postnatální bioenergetické zátěže, které nám nastíní zdravotní předpoklady člověka. Dále osobní hexagramy, z kterých vyčteme naši Cestu života. 

Kromě již zmíněných zásadních informací o nás samotných a naší cestě se z Astrotypu dozvíme i o dílčích záležitostech, které nás v životě můžou potkat, jako např. volba povolání, datum stěhování, otevření nového podniku, nejvhodnější datum pro svatbu… . Dokáže nám i velmi pomoci při řešení mezilidských vztahů. Nenajde nám nejideálnějšího partnera, protože ten neexistuje, ale poradí nám, jak nejlépe s někým žít nebo pracovat, jak nejlépe vychovávat svoje děti. 

Smyslem Astrotypu je pomoc při vyhledávání, definování a odstraňování disharmonií, které nás postihují v průběhu života jako poruchy nebo nemoci těla a duše. Vzhledem k tomu, že Astrotyp v sobě obsahuje veškerou potencialitu člověka, je ideálním základem pro určení a pochopení vzájemných dopadů, které nám Feng Shui nabízí ( člověk a čas, člověk a člověk, člověk a prostor ).

Další službou v naší poradně je i vyhledávání nejvhodnějšího termínu pro významné životní události (svatba, stěhování, založení firmy, položení základů pro stavbu domu…). Posuzujeme i vaše nápady a myšlenky z hlediska jejich úspěšného vývoje, zda mají ty správné energie na kvalitní dokončení. Také vás dokážeme připravit na důležité termíny (zkouška, pohovor, žádost o zaměstnání…). 

VZTAHY 

Všichni jistě toužíme po klidné a spokojené atmosféře nejen doma, ale i v práci a všude kolem nás. Aby tomu tak bylo, musíme si nastavit i naše vztahy a hledat nejoptimálnějšího partnera či kolegu v zaměstnání. Většinou to ale nejde, partnera již máme pár let a šéfa si taky vybírat nemůžeme. Nezbývá než přijmout danou skutečnost a vyladit se společně na stejnou či alespoň podobnou frekvenci. 

Partnera asi těžko předěláme a stejně by mu to dlouho nevydrželo. Nezbývá než najít společnou řeč, která nás bude víc nabíjet než vysilovat. Poradíme vám, jak si takový vztah vyladit. Kdy je vhodné dělat něco dohromady a kdy je zase lepší, když si každý půjde svou cestou. Partner totiž není náš majetek, ale pouhou součástí našeho života. Pomůžeme vám co nejlépe zharmonizovat vaše vztahy s nejbližšími, naučit je milovat takové, jací doopravdy jsou a přijmout je se svými silnými i slabými stránkami. 

To platí jak ve vztazích partnerských, pracovních, přátelských, ale i s dětmi nebo rodiči. Všichni lidé, kteří nás obklopují, s kterými se stýkáme, nás nějakým způsobem ovlivňují. Jistě to všichni znáte, s někým je vám nádherně, stačí jen pohled a s jiným nevydržíte ani v jedné místnosti, jak je vám nepříjemný. A mnohdy ani nevíte proč. 

Partnerské vztahy

Poradíme vám, jak si nastavit váš vztah tak, aby jste spolu prožívali co nejdelší a nejkrásnější období plné lásky, úcty, touhy, vzájemného porozumění a souznění.

 Pracovní vztahy

Pomůžeme vám vytvořit pracovní tým, který se bude navzájem doplňovat s ohledem na schopnosti a dovednosti každého jednotlivce tak, aby v zaměstnání vládla spokojená a motivující atmosféra. 

Přátelské vztahy

Poradíme vám, jak na sebe navzájem působíte se svými přáteli, co od sebe můžete navzájem očekávat a zda toto přátelství je pro vás pozitivní či negativní. 

Rodiče a děti

Pomůžeme vám pochopit vztah se svým dítětem či k vašim rodičům. Proč se chovají právě tak, jak se chovají, co je vede k takovému jednání. Poradíme vám i s výchovou dětí, jakým způsobem na ně působit, aby vaše vztahy byly co nejvíce harmonické a co nejméně vás vyčerpávaly.

 BYDLENÍ 

Domov je místo, kam bychom se měli vždy rádi vracet, protože je nám v takovém prostředí moc příjemně. Měla by to být naše oáza klidu a bezpečí. Místo, které nás vždy naladí svou pozitivní energií, kde rádi trávíme šťastné chvíle s našimi nejbližšími. 

Chcete-li i vy prožívat takové okamžiky, rádi vám pomůžeme při úpravě a vytváření takového domova. Vždy stavíme na první místo potřeby a touhy každého jednotlivce spolu s funkčností prostoru. Dále pak využíváme i typologii člověka, které barvy, styly, materiály jsou pro daného jednotlivce vhodné či nikoliv.

Poradíme vám a pomůžeme již při úvahách o vašem bydlení. Zda je pro vás vhodné město či spíše bydlení v klidné vesnici, jaký typ domu či bytu by vám nejvíce vyhovoval. Jsme nápomocni i při výběru pozemku, umístění domu na pozemku, navržení a rozmístění místností v domě, ale i návrh umístění nábytku v jednotlivých místnostech. 

Naším cílem je navrhovat a vyhledávat takové bydlení, které by naplňovalo veškeré vaše potřeby a funkčnost dle vašeho způsobu života. I když již bydlíte v nevyhovujících podmínkách nebo nejste doma spokojeni, i když jste se právě přestěhovali, vždy se snažíme nalézt nejlepší řešení k vašemu pocitu domova. 

Vždy se snažíme nalézt pro každého člověka takový prostor, který ho nabíjí pozitivní energií a celkově působí harmonicky a vyváženě. Hledáme jen takové cesty, které nám pomáhají zkvalitnit pocit z vašeho bydlení. 

KOMERČNÍ PROSTORY 

Nejen doma, ale i v práci trávíme mnoho času, proto i pracovní prostředí by mělo splňovat požadavky harmonického uspořádání prostoru. V zaměstnání ještě navíc musíme brát v potaz  spolupracovníky, jak na sebe navzájem působí. Taktéž je i velmi důležité, zda jsme si zvolili tu správnou práci, která nás baví a kterou rádi vykonáváme. Zda jdeme do zaměstnání s chutí či nikoliv. 

Poradíme vám již při vyhledávání nových kanceláří či navrhneme změny a novou úpravu stávajících pracovních prostor. Chybně rozmístěné pracovní místo může brzdit vaše pracovní nasazení a efektivnost. Velmi důležité je i rozmístění klíčových zaměstnanců firmy v budově. 

Naším cílem je navrhovat a vyhledávat takové prostory, které vám pomohou s vaší činností, budou splňovat funkčnost, ke které jsou určeny a tím pádem se i zvýší spokojenost zaměstnanců a celkový obrat firmy. 

Komerční prostory nejsou jen kanceláře, ale také restaurace, obchodní prostory, kadeřnické a masážní salony, ordinace, … Poradíme vám, jak nejlépe uspořádat interiér, aby působil co nejvíce harmonicky a přilákal tak co nejvíce zákazníků. Vždyť spokojený zákazník, který se stále vrací je ta nejlepší vizitka.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace