Pobytový kurz objektové programování, UML a komponentní technologie OOPUML 0705

viz http://www.objects.cz/pobyt/pobytovaskolaUML.html .

V teoretické části se absolvent seznámí podrobně se základy OOP, modelovacího jazyka UML a se zásadami tvorby pomocí komponentní technologie.

U tohoto kurzu je věnována velká pozornost hlavně praktickému zvládnutí objektové technologie - OO analýza, OO návrh a kódování komponent pomocí objektů.

Tento kurz má povahu konzultačních seminářů. V jeho průběhu se řeší kromě ukázkových "školních" příkladů také zadání, která přinášejí sami účastníci kurzu z oboru své působnosti, tj. z jejich praxe. Účastník kurzu se tak podílí na tvorbě konkrétní části "svého systému objektově" od OO analýzy, přes OO návrh až po ukázky prototypů v kódu. Absolvent kurzu se tak nejenom seznámí s teoretickými základy objektových technologiíí tvorby IS, ale současně si odnáší část svého řešení jako jeden z příkladů na OOP a UML. Přitom toto řešení je tvořeno samotným absolventem pod dohledem zkušeného vedoucího přičemž řešení je zapsáno pomocí objektů v notaci UML. V neposlední řadě si může odnést i prototypy kódu jako ukázku k dalšímu studiu. Doma pak může navázat na práce zahájené v kurzu. Kurz takto nabízí absolventovi konzultace přímo nad problematikou jeho řešení - jak jej objektově zvládnout, jakých chyb se vyvarovat a v konečném důsledku nejenom přináší ukázku řešení, ale správně nasměruje k dalším postupům.

Pobytový kurz objektové programování, UML a komponentní technologie OOPUML 0705

Zlínský kraj Upřesnující informace k termínu

9 900 Kč