Au pair pobyty v USA a Evropě

Au pair pobyt v zahraničí je jedinečnou příležitostí jak vycestovat při nejnižších počátečních nákladech. Au pair je hostem rodiny, kterému je zajištěno ubytování ve vlastním pokoji, plná penze, týdenní kapesné, možnost studia jazyka a zázemí hostitelské rodiny. Na oplátku au pair rodině pomáhá s dětmi a domácími pracemi. Au pair si vybírá rodinu, která nejvíce vyhovuje jejím požadavkům a schopnostem. Au pair tak získá týdenní kapesné, kontakt s jinou kulturou, rozvinete svou nezávislost, zdokonalí se v jazyce a zlepší si vyhlídky na kvalitní a dobře placené zaměstnání po návratu. S au pair pobytem získáte skvělou životní zkušenost!

Program Au pair v USA je garantován vládou a je více monitorován. Program Au pair v USA zajišťujeme ve spolupráci s agenturou Au Pair in America. Nároky a požadavky na žadatelky tohoto programu jsou vyšší než na au pair pobyty v Evropě. Au pair musí disponovat minimálně středně pokročilou úrovní angličtiny, odpovídajícím vzděláním nebo zkušenostmi s péčí o děti, ukončeným středoškolským nebo vysokoškolským vzděláním, řidičským průkazem a dobrým zdravotním stavem. Je též nutno zvládnout bez problémů několikaminutový telefonický rozhovor s rodinou. Naše klientky umisťujeme většinou v době od šesti do osmi týdnů od podání žádosti. Odměnou je roční příjem přes 200 tis. Kč za rok.

Pro detailnější informace nás kontaktujte a přijměte pozvání k informativní schůzce v naší kanceláři.

S pozdravem tým agentury STUDYLINE
www.studyline.cz

Au pair pobyty v USA a Evropě

Zahraničí Upřesnující informace k termínu

Prosím kontakujte nás pro zpracování cenové nabídky

Kontaktovat dodavatele

Kontrola proti spamu. Kolik je sedm a čtyři ? Součet zapište číslicemi.