Autoškola

Společnost HCT.CZ, a. s. se již dlouhá léta zabývá bezpečností silničního provozu a výcvikem řidičů. Jelikož se naše činnost vztahovala pouze na stávající řidiče, rozhodli jsme se nabídnout naše služby i zájemcům o řidičské oprávnění.

Proč si vybrat naší autoškolu ?

*

V naší autoškole je tým instruktorů, kteří mají zkušenosti s výcvikem řidičů.
*

Teorie probíhá na učebnách vybavených audio-video technikou.
*

Jízdy provádíme v nových automobilech Škoda Fabia druhé řady vybavených elektronickými systémy a klimatizací.
*

Součástí výcviku je i výcvik na kluzných plochách Polygonu Most.
*

Maximálně využijeme stanovený čas pro Vaši výuku a výcvik, ve vozidlech nekouříme, nevyřizujeme soukromé telefonní hovory.

Výuka probíhá v stanoveném rozsahu:

*

36 hodin teoretické přípravy (ukázka z animované výuky č.1 a č.2)
*

34 hodin praktického výcviku (probíhá na auto-cvičišti, mimo městský provoz, v městském provozu a na závěr výcviku i na kluzných plochách Polygonu Most s řešení krizových situací)

V případě Vašeho zájmu o získání řidičského oprávnění v autoškole HCT.CZ, a. s. postupujte takto:

1. krok: (před přihlášením do naší Autoškoly)
a)

Podrobně vyplňte a poté vytiskněte přihlášku k výcviku (přihláška zde).

Přihlášku lze vyplnit na počítači (v Excel), nebo jí vytiskněte a vyplňte čitelně ručně. Nezapomeňte do přihlášky vyplnit kontaktní číslo Vašeho telefonu a kontaktní e-mailovou adresu (máte-li jí).
b) Vyplňte a vytiskněte potvrzení o zdravotní způsobilosti (potvrzení zde) a nechte potvrdit obvodním lékařem.
c) Vyžádejte si na Vašem místně příslušném obecním úřadě s rozšířenou působností výpis z karty řidiče.

2. krok: Předešlé 3 dokumenty (přihlášku, potvrzení o zdravotní způsobilosti, výpis z karty řidiče) vložte do obálky a zašlete na adresu HCT.CZ, a. s., Teplická 108, 418 01 BÍLINA.

3. krok: Po obdržení Vašich dokumentů Vás budeme kontaktovat a projednáme Vaší přihlášku.

Autoškola

Ústecký kraj