Zvyšování psychické odolnosti

 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Karlovo nám. 325/7, Praha 2
 • Termín

 • Termín zahájení:
  10.5.2018 – 09:00 hod.
 • Termín ukončení:
  11.5.2018 – 16:00 hod.
 • Doba trvání:
  2 dny
 • Počet vyučovaných hodin:
  12
 • Cena *

 • Cena:
  7900 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:
  7900 Kč + 21% DPH

Popis kurzu Zvyšování psychické odolnosti

Úvod
Na úrovni psychické odolnosti záleží, jak prožíváme a řešíme stresové záležitosti, jak efektivní a výkonní jsme, jak hodnotný a spokojený život vedeme. Psychická odolnost nám pomůže lépe se vyrovnávat se zátěžovými situacemi, změnami, nejistotou, ustát jednání s nepříjemnými lidmi, nehroutit se z každé maličkosti a neztrácet nadhled. Seminář nabízí tipy, rady a techniky, jak ji posilovat.

Cíle
Naučit se získávat životní energii a nasměrovat ji efektivně do svého života. Věnovat pozornost důležitým a smysluplným věcem. Naučit se pracovat s přesvědčeními, měnit zlozvyky na dobrozvyky. Eliminovat starosti, budovat pozitivní vztahy, rozšiřovat pozitivní emoce a zážitky a umět čerpat z minulých zkušeností. Naučit se mít větší vliv na prožívání a řešení stresových situací. Posílit sebevědomí, sebeúctu v profesionální praxi.

Obsah
Co je psychická odolnost a jak ji zvyšovat. Práce se stresory, které snižují odolnost. Vnitřní zdroje osobní psychické odolnosti. Vnější zdroje osobní psychické odolnosti. Jak získat nadhled? Endorfiny v životě. Trénink radosti a pocitu štěstí a spokojenosti. Způsob vnímání reality a naše myšlenkové konstrukce. Smysluplnost, pozitivní vztahy, pocit štěstí a radosti v našich životech. Nácvik Jacobsonovy progresivní relaxace pro dobrý spánek. Způsoby zklidnění a zbavení se napětí. Rady, tipy na posilování psychické odolnosti.

Metodika
Interaktivní výklad s diskuzí, cvičení, modelové situace, trénink ve dvojicích/skupinách, analýza konkrétních problémů a dotazů účastníků.

Objednat účast na kurzu - Zvyšování psychické odolnosti
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je tři a čtyři ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace