Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

Zadání veřejných zakázek pro školy a školská zařízení

Program semináře:
* Veřejná zakázka, zadavatel a zadávací řízení – vymezení pojmů, příklady.
* V jakých příkladech je školské zařízení povinno zadávat v zadávacím řízení? Příklady.
* Základní instituty a novinky zákona o zadávání veřejných zakázek a souvislosti se zadáváním veřejných zakázek školskými zařízeními.
* Veřejná zakázka malého rozsahu – co to je a co to není? Příklady.
* Předpokládaná hodnota veřejné zakázky co to je a jak se stanovuje, „co se s čím sčítá a co se nesčítá“? Příklady +diskuse.
* Typický průběh zadávacího řízení dle zákona o zadávání veřejných zakázek s přihlédnutím ke specifikům škol a školských zařízení.
* Jak dosáhnout výběru nejkvalitnějšího plnění, s dobrým dodavatelem za dobrou cenu? (soutěž dle kritérií kvality a vhodné nastavení kvalifikace).
* Mimořádně nízká nabídková cena (nereálně „podstřelená cena v nabídce“) – jak takovou situaci řešit?
* Změny závazků vzniklých z veřejných zakázek – dodatky smluv, opce, vícepráce a více dodávky.
* Problémy s vybraným dodavatelem veřejné zakázky – jak řešit, typické situace.
* Modelové příklady průběhu zadávacího řízení, jejich typický průběh a úskalí – např. stavební práce ve škole – výměna oken a zateplení fasády, nákup počítačů, nákup nábytku, nákup gastro vybavení školní jídelny.
* Řešení tzv. mikropřípadů – společné řešení cca 15 až 20 typických, modelových příkladů týkajících se zadávacího řízení.
* Řešení případů, které si připravili účastníci.

Zadání veřejných zakázek pro školy a školská zařízení

22.10.2018  Praha Upřesnující informace k termínu

Kontaktovat dodavatele

Kontrola proti spamu. Kolik je deset a jedna ? Součet zapište číslicemi.