VYŠŠÍ SVÁŘEČSKÝ PERSONÁL SVAŘOVÁNÍ PLASTŮ - TECHNOLOG, INSTRUKTOR

  • Místo konání

  • Region:
    Praha
  • Adresa:
    UNO Praha Plzeňská 221/130, Praha 5

Popis kurzu VYŠŠÍ SVÁŘEČSKÝ PERSONÁL SVAŘOVÁNÍ PLASTŮ - TECHNOLOG, INSTRUKTOR

TECHNOLOG SVAŘOVÁNÍ PLASTŮ

Evropská svářečská federace (EWF) dosud nekoncipovala a nezavedla samostatnou odbornost pro VSP svařování plastů. Přestože v osnovách kurzů Evropských inženýrů, technologů a specialistů (EWE, EWT, EWS) pro svařování kovů je stať o svařování plastů, je jejich znalost materiálů, technologií a postupů nedostatečná. Proto jsou na národní úrovni schválené Českým institutem pro akreditaci (ČIA) programy školení a Certifikační orgány, které vydávají Certifikáty VSP.

V systému České svářečské společnosti ANB (CWS ANB) tuto oblast zajišťuje Certifikační orgán č. 3035 UNO Praha, s.r.o., který vydává Certifikáty pro odborné kvalifikace :
Technolog svařování plastů - v celém oboru - trubky, desky, fólie

Jsou mu přiznány široké kompetence:

o

řízení svářečských prací a zjišťování jejich jakosti
o

tvorba pWPS a WPS
o

dílenské zkoušky svarových spojů
o

posuzování svarových spojů
o

příprava a doškolování svářečů plastů

Technolog svařování plastů - s omezením na polotovar

Jsou mu přiznány omezené kompetence:

o

řízení svářečských prací a zjišťování jejich jakosti podle omezeného rozsahu zkoušky pro polotovary (trubky nebo desky nebo fólie)

Kvalifikace jsou vhodné pro firmy, které zavádějí systémy jakosti a zabývají se svařováním plastů a montáží plastových výrobků.
Přípravné kurzy ke zkouškám VSP

Přípravné kurzy ke zkoušce Technologa a Instruktora svařování plastů jsou organizovány podle TP B 302 a 303 CWS ANB s využitím pravidel TP G pro plynárenství, vodárenských pravidel a montážních předpisů výrobců plastových potrubí.

Vstupní podmínky : středoškolské vzdělání s maturitou
Instruktor svařování plastů

Obdobně jako pro Technologa svařování plastů, tak ani pro Instruktora svařování plastů dosud nekoncipovala a nezavedla Evropská svářečská federace (EWF) samostatnou odbornost. Proto jsou na národní úrovni schválené v systému České svářečské společnosti ANB (CWS ANB) programy školení a zkoušek.

Rozdělení podle rozsahu oprávnění :
- Instruktor svařování trubek z plastů,
- Instruktor svařování desek z plastů,
- Instruktor svařování fólií z plastů
DOŠKOLOVÁNÍ K RECERTIFIKACI
Technolog

Platnost certifikátu je na 3 roky. V průběhu této doby se musí min. 2x ročně prokazatelně doškolovat podle TP B 302 a 303 CWS ANB, na odborných seminářích a akcích uznaných Certifikačním orgánem.
Instruktor

Platnost Osvědčení je na 4 roky. V průběhu této doby musí prokazatelně provádět instruktorské práce a min. 1x ročně se prokazatelně doškolovat podle TP B 302 a 303 CWS ANB na akcích uznaných CWS ANB.

Výuku zajišťují školící střediska schválená CWS ANB podle pravidel TP B.

Kvalifikace je vhodná a nezbytná pro svářečské školy, které zajišťují výuku svářečů plastů. Pro svářečské firmy nemá význam. Pro přípravu svářečů k evropským kvalifikacím musí mít instruktor příslušné zkoušky Evropského svářeče termoplastů (EPW).

Vstupní podmínky : normální fyzické a psychické schopnosti – doložit lékařským potvrzením
Objednat účast na kurzu - VYŠŠÍ SVÁŘEČSKÝ PERSONÁL SVAŘOVÁNÍ PLASTŮ - TECHNOLOG, INSTRUKTOR
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je dvě a šest ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace