Výběrová řízení v nákupu

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Karlovo nám. 325/7, Praha 2
 • Termín

 • Doba trvání:
  2 dny
Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis kurzu Výběrová řízení v nákupu

Úvod
Hlavním tématem semináře je problematika výběrových řízení. Po semináři budete umět zvolit a realizovat efektivní a úspěšný postup při výběru dodavatele. Budete vědět jak efektivně a vhodně zvolit způsob hodnocení nabídek dodavatelů. Dozvíte se účinné postupy komunikace s ostatními útvary ve firmě při přípravě a realizaci výběru dodavatele.

Cíle
Podat přehled přístupů a metod vedoucích ke zkvalitnění práce pracovníků nákupu odpovědných za realizaci výběrových řízení.

Obsah
Proces přípravy zadání pro výběr dodavatele. Management nákupního požadavku. Faktory ovlivňující výsledek výběru dodavatele. Úspěšné metody a postupy pro výběr dodavatele. Role ostatních útvarů ve firmě při přípravě a realizaci výběru dodavatele. Příklady postupů pro různé komodity. Způsoby vyjádření a ceny v zadání a nabídkách. Způsoby multikriteriálních hodnocení a jejich praktické ukázky. Možnosti zefektivnění a elektronizace výběru dodavatelů. Elektronické aukce a poptávky. Výběr a kvalifikace soutěžitelů.

Metodika
Výklad spojený s diskuzí, praktický trénink přípravy a realizace výběru dodavatelů, příklady a jejich řešení.

Určeno
Nákupčím, manažerům nákupu, pracovníkům obchodních oddělení, pracovníkům logistiky, marketingu, informatiky, manažerům a majitelům firem.

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Kontaktovat firmu - Gradua-CEGOS, s.r.o.

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je pět a tři ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

Gradua-CEGOS, s.r.o.

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

Karlovo nám. 325/7, Praha 2

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace