VMware vSphere: Fast Track (V6)

Tento intenzivní kurz s rozšířeným počtem hodin se zaměřuje na instalaci, konfiguraci, správu a řešení problémů s VMware vSphere® 6, konkrétně VMware ESXi™ 6 a VMware vCenter Server™ 6. Tento kurz spojuje obsah nejprodávanějšího kurzu VMware vSphere: Install, Configure, Manage s potřebnými dovednostmi řešení problémů vysoce dostupného a škálovatelného virtuálního prostředí. Studenti splněním labů získají i praktické zkušenosti s těmito produkty.

Absolvováním tohoto kurzu splníte jeden z povinných předpokladů pro složení zkoušky VMware Certified Professional 6 – Data Center Virtualization (VCP6-DCV)

Studenti, kteří absolvují tento kurz, se mohou dále přihlásit na některý z mnoha pokročilých kurzů na vSphere.

Cílová skupina

Noví i pokročilí administrátoři, systémoví inženýři, kteří chtějí za většího úsilí získat co nejvíce znalostí o vSphere prostředí za kratší dobu mimo kancelář.

• Nasadit ESXi hosta a vytváření virtuálních strojů
  • Nasadit vCenter server nebo vCenter server appliance
  • Konfigurovat a spravovat vSphere prostředí pomocí VMware vSphere® Client™ a VMware vSphere® Web Client
  • Konfigurovat virtuální sítě použitím vSphere standardních switchů