Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

VIDEOPREZENTACE - SEBEPREZENTACE S KAMEROU A NA INTERNETU

O síle audiovizuálního obsahu v reklamě není třeba diskutovat. Uživatelé mají rádi, když jim někdo něco názorně ukáže, než aby to zdlouhavě popisoval v textu.

Popularita online videa jakožto reklamního média stoupá vzhůru.  Využijte tuto reklamu pro sebeprezentaci - propagaci sebe sama.

Čeká Vás na vystoupení na kameru či mikrofon?

Můžete dostat pozvání z televize nebo rozhlasu na vystoupení, besedu, rozhovor. Existuje však i celá řada internetových médií, které pro vás mohou být zajímavé. Možná se sami potřebujete a chcete na  Facebooku, Youtube,  využít webcasty, webináře či natočit svůj internetový mediailonek.

Každé vystoupení v médiích je pro vás reklamou. I kdybyste řekli něco, s čím nebudete spokojeni, budou lidé, kterým se do noty trefíte. A budou lidé, kteří to třeba neuvidí, ale samotný fakt, že jste v televizi či na internetu byli, budou považovat za známku autority. To má smysl samo o sobě. Důležitá se i samotná zkušenost z mediálního vystoupení.

Nejste si jisti, zda zvládnete veřejné vystoupení v médiích? Připravíme Vás a podpoříme Vaše schopnosti a znalosti, abyste se skvěle prezentovali a přesvědčili.
Získáte spoustu rad, jak se obléci, jak verbálně i neverbálně komunikovat, jak vyzvednout Vaše přednosti, vystupovat pozitivně, přesvědčivě a se sebedůvěrou.

Vystoupení na kameru či mikrofon

• Jak se prezentovat na sociálních sítích anebo potřebuji video na Facebook, Youtube, LinkedIn
  • Vystoupení před publikem nebo novináři - s přípravou to zvládnete
  • Co si obléci a jak se upravit před natáčením? Jaká je Vaše image?
  • Jaké nápoje nebo jídlo jsou  nevhodné před vaším mluveným projevem?
  • Jak vystoupit jistě a přesvědčivě bez zbytečného stresu a trémy?

VIDEOPREZENTACE - SEBEPREZENTACE S KAMEROU A NA INTERNETU

10.4.2018  Praha
09:00 – 16:30 hod.

Kontaktovat dodavatele

Kontrola proti spamu. Kolik je jedna a pět ? Součet zapište číslicemi.