Úspory v nákupu

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Karlovo nám. 325/7, Praha 2
 • Termín

 • Doba trvání:
  2 dny
Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis kurzu Úspory v nákupu

Úvod
Seminář je zaměřen na úlohu nákupu při hledání a realizaci úspor ve firmě. Na praktických příkladech ukazuje možné zdroje úspor včetně netradičních, možnosti využití nákupu pro skutečné úspory, ale i způsoby, jak lze příležitosti pro úspory promarnit.

Cíle
Tradiční i netradiční zdroje úspor ve firmě, jak je odhalit a využít. Nezastupitelná role nákupu při hledání a realizaci úspor. Různé výklady pojmu úspora (snížení ceny, menší objem, krácení rozpočtu,…). Papírové vs. skutečné úspory.

Obsah
Role nákupu při hledání a realizaci příležitostí k úsporám ve firmě. Kde a jak hledají jednotlivé články nákupního procesu možnosti úspor a jak je sladit. Rozdíly mezi úsporou vyjednanou, fakturovanou a zaúčtovanou. Srovnání úspor s vyvolanými náklady, posuzování efektu dosažených úspor v čase. Moderní nákupní nástroje podporující hledání a realizaci úspor. Úspory v procesních nákladech vs. úspory v nákupu. Rozdíl mezi systémovými úsporami a škrty, trvalá úspora vs. okamžitá úspora. Zapojení nákupu do přípravy rozpočtu jako významný zdroj úspor. Strategický vs. operativní přístup k hledání úspor v nákupu. Vliv spolupráce jednotlivých útvarů a nákupu na výši úspor.

Metodika
Interaktivní výklad s diskuzí, případové studie, příklady z reálné praxe.

Určeno
Seminář je určen především pracovníkům nákupních útvarů a jejich manažerům, ale i dalším manažerům útvarů odpovědných za náklady a finančním manažerům odpovědných za rozpočet.

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Kontaktovat firmu - Gradua-CEGOS, s.r.o.

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a jedna ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

Gradua-CEGOS, s.r.o.

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

Karlovo nám. 325/7, Praha 2

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace