Úspěšný HR

Oblast HR je skutečně široká, ale ať už pracujete v oblasti náboru, školení, rozvoje lidí či s interními klienty vždy je to na Vás kdy komunikujete, musíte pochopit, poznat a porozumět. Jak ale navázat vztahy a komunikaci s různými typy osobností?

Dozvíte se o 4 typech lidí, kteří mají své specifické kanály pro chápaní světa a dokážete identifikovat i sami sebe. Zjistíte, co na každého z nich platí - jak v osobním životě, tak v práci. Budete umět volit ta správná slova, pochvaly, budete umět lépe delegovat úkoly, vybírat lidi do týmu, chápat svoje děti apod. Naučíte se poznat sami sebe a lidi ve svém okolí a tím bude Vaše komunikace výrazně efektivnější a jednodušší.

OBSAH:

·         Typologie osobnosti

·         Jak komunikovat s jednotlivými typy osobnosti

·         Momenty pravdy – nadšená protistrana

·         Budování vztahů v týmu

CÍLE:

·         Poznat rozdíl na základě typologie osobnosti

·         Umět rozeznat jednotlivé typy osobností a jejich projevy chování

·         Přizpůsobení komunikace jednotlivým typům osobnosti

·         Naučit se zadávat úkoly, projevovat pochvalu ale i kritiku jednotlivým členům týmu dle osobnostní typologie

Pro koho je seminář určen:

HR, personalisty, náboráře, Vedoucí pracovníky, Team leadery, Projektové managery, …