Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

ÚSPĚŠNÁ PREZENTACE S OSOBITÝM STYLEM A JISKROU - trénink prezentačních dovedností

Prezentujete služby, výrobky, firmu nebo své výsledky?
Chcete posluchače, klienty nebo kolegy zaujmout svou prezentací, přesvědčit je a prezentovat s jistotou?

Většina řečníků umí dokonale hypnotizovat. Nejjednodušší ukázkou jsou firemní prezentace. Řečníci vypínají někdy i stovky lidí na desítky minut. Je tedy jednoduché mezi ostatními vyniknout. Buďte lepší než oni. Získáte si pozornost publika, přesvědčíte a budete posluchače motivovat.
Dejte své prezentaci jiskru, která zažehne zájem, motivaci a aktivitu posluchačů.

OBSAH

Řečník:
  • styl a dynamika projevu
  • verbální a neverbální komunikace
  • vhodná volba slov a skladba vět
  • využití otázek
  • udržení pozornosti a aktivizace posluchačů
  • ovládnutí prostoru
  • obavy a téma.
 Prezentace:
  • pravidla působivé prezentace
  • příprava a stavba prezentace
  • improvizace.
Pomůcky:
  • Příprava pomůcek a jejich správné využití při prezentaci
  • moderní SW (PowerPoint a Prezi) a technické vybavení.
Tipy z praxe:
  • kde dělá 99% řečníků chyby a jak toho využít
  • jak zaujmout více než „konkurenti“
  • jak mluvit, aby publikum slyšelo a chápalo, jak potřebuje řečník
  • jak zaujmout a získat posluchače
  • jak na těžké situace při prezentaci
  • odvrácení / zužitkování konfliktu
  • tipy pro práci s publikem při prezentaci.

METODY
Praktický interaktivní trénink prezentací s videotréninkem pro efektivní analýzu a hodnocení vystoupení, aktivní zapojení účastníků,  komentovaná diskuse, cvičení, modelové situace, intenzivní praktický nácvik prezentací účastníků (připravená, improvizovaná, sebeprezentace).  Každý účastník tréninku získá individuální zpětnou vazbu a doporučení dalšího rozvoje.

REFERENCE

"S Honzou Korbelem jsem absolvovala školení zaměřené na prezentační dovednosti v rámci série školení 1. Řečnické školy.

Honza je velmi pozitivní, zkušený a profesionální školitel. Přidaná hodnota Honzy šla hluboce za rámec běžné osnovy. Ze školení jsem si tak odnesla spoustu cenných typů, doporučení a „fíglů“ jak pracovat s pomůckami, dosáhnout pozornosti po celou dobu projevu či vypadat dobře a profesionálně v jakékoliv fázi prezentace. Velmi oceňuji jeho osobitý styl, který umožnil i přes značně odlišné úrovně a zkušeností jednotlivých účastníků kurzu poskytnout všem individuální přístup. Honza povznesl řadu mých silných stránek a ty slabé zase odkryl a pojmenoval, tak abych se na ně i v budoucnosti mohla zaměřovat. Já sama jsem všechny nabyté znalosti ihned promítla do praxe a fungují skvěle. Děkuji a kurz vřele doporučuji.“

Vladimíra Bartejsová, Manažerka investičních produktů ING Bank

2.3.2017  Praha Upřesnující informace k termínu

Kontaktovat dodavatele

Kontrola proti spamu. Kolik je osm a šest ? Součet zapište číslicemi.