Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

UMĚNÍ SEBEPREZENTACE - naučte se prodat sílu své osobnosti, své schopnosti a svoji práci

Mnohdy nestačí umět a znát, důležité je umět se „prodat" a přesvědčit o svých kvalitách. Pro dobré uplatnění (nejen) v profesním životě je důležité zvládnout základní pravidla sebeprezentace.

Určeno všem, kteří chtějí získat větší sebevědomí a jistotu při svém vystupování, zbavit se svazující trémy, kteří se chtějí naučit správně se prezentovat a zdravě prosadit: studentům a zájemcům o nové zaměstnání, účastníkům konkurzů a výběrových řízení, členům pracovních týmů a všem ostatním, kteří chtějí uměl „prodat" svoji jedinečnost, své znalosti a schopnosti, svoji práci.

CÍL
Intenzivní trénink je zaměřen na získání dovedností správné sebeprezentace z hlediska osobního i pracovního rozvoje.

Absolvent kurzu:

• zdokonalí se v technikách sebeprezentace
  • dozví se, jak přesvědčit o svých kvalitách a odborné způsobilosti
  • získá větší jistotu a sebevědomí
  • naučí se jasně prezentovat své myšlenky a názory
  • pozná, jak obhájit svá stanoviska a vhodně argumentovat
  • pochopí, jak budovat pozitivní 1. dojem a vzbudit zájem o svoji osobu

OBSAH

• 1. dojem -zásady úspěšného budování image
  • Verbální a neverbální komunikace - čím zaujmout, na co si dát pozor
  • Zdroje vlastního sebevědomí, motivace a pozitivní energie
  • Sebehodnocení - osobní silné a slabé stránky
  • Zdravé sebeprosazení
  • Jak efektivně prezentovat vlastní úspěchy a výsledky
  • Elevator Pitch - minutová prezentace
  • Přesvědčivé a působivé formulace myšlenek - jednoduché principy
  • Dovednost argumentovat a obhájit názor
  • Small talk
  • Zvládání trémy a emocí
  • Jak pracovat na svém osobním růstu a kariéře
  • Trénink a videotrénink modelových situací - představení se, pracovní pohovor, konkurz, sebeprezentace před nadřízeným, kolegy, komisí, publikem, zákazníkem apod.

METODY

Praktický trénink vedený odborníky se zaměřením na dovednosti sebeprezentace. Komentovaný výklad a diskuse, testy a dotazníky, stručné teoretické základy se prakticky nacvičují a trénují v modelových situacích:  komunikační cvičení, trénink pohotových mluvních a  argumentačních dovedností, trénink verbální a neverbální komunikace. Každý účastník tréninku získá individuální zpětnou vazbu a doporučení dalšího rozvoje.

MÍSTO KONÁNÍ A KONTAKTY
Školící centrum agentury AHA, Na Pankráci 30, Praha 4, metro C - Vyšehrad

21.6.2016 –  22.6.2016  Praha Upřesnující informace k termínu

Kontaktovat dodavatele

Kontrola proti spamu. Kolik je dvě a osm ? Součet zapište číslicemi.