Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

TWI Job Instruction Train the Trainer

Kurzem Vás provede Jitka Tejnorová

Je certifikovanou master trenérkou metodiky TWI. Specializuje se na zlepšovací a konzultační projekty, strategické řízení firem a HR procesy.

Kurzem Vás provede Markéta Šimáková

Je certifikovanou master trenérkou metodiky TWI a předním českým KATA koučem. Specializuje se na rozvojové a konzultační projekty.

TWI Institute Slovakia otvára školenie trénerov TWI Job Instruction (JI Train the Trainer)
Intenzívny 40 hodinový tréning (5 dní) je určený pre malú skupinu (max. 6 osôb), v ktorej
majú všetci účastníci dostatok priestoru pre praktický nácvik.

ČO ZÍSKATE?
• Možnosť vedenia školení TWI Job Instruction interne, tj. školenie interných TWI inštruktorov
bez účasti TWI Institutu
• Účastník získa Certifikát TWI Job Instruction Trainer oprávňujúci k vedeniu interného školenia
modulu TWI Job Instruction vrátane vydávania certifikátov

CENA:
• 4.100 EUR (bez DPH, zahrňuje školiaci materiál, občerstvenie)
• 450 EUR (bez DPH) - školenie štandardov implementácie TWI JI do 6 mesiacov po tréningu + prípadný koučing u klienta (max. 4 hod. á 140 EUR)

TWI Job Instruction Train the Trainer

22.10.2018 –  26.10.2018  Galanta
08:30 – 17:00 hod.

4 100 Euro + 20% DPH

Kontaktovat dodavatele

Kontrola proti spamu. Kolik je sedm a devět ? Součet zapište číslicemi.