Turečtina

Výuka turečtiny v kurzech

Výuka turečtiny je možná v malých kroužcích nejčastěji v pololetních semestrech nebo individuálně. Pro lepší studium jazyka je výhodnější vytvořit menší počet lidí ve skupince u nás 4 - 7 studentů. Takto se každý studující více dostane k procvičení jazyka a dokonale se seznámí s každou záludností. Rovněž je zajištěna i frekventovaná konverzace mezi lektory a studenty. Díky našim výborným lektorkám Vám můžeme nabídnout a zaručit nejlepší a nejkomplexnější výuku turečtiny v ČR. Podrobně o skupinových kurzech

ROZVRH KURZŮ TUREČTINY pro začátečníky i pokročilé. Jako pokročilí se můžete do probíhajících kurzů na odpovídající kdykoliv přidat. Platit budete jen odpovídající část kurzu.

Samozřejmostí je i nabídka INDIVIDUÁLNÍ VÝUKY - pokud tuto výuku preferujete a nebo pokud nemůžete z různých důvodů docházet do pravidelných kurzů. Více o individuální výuce

Můžete se také přihlásit s Vašimi přáteli nebo kolegy jako UZAVŘENÝ KROUŽEK. Takto studovat můžete začít kdykoliv.

Lektorka

České lektorky a lektor,m absolventi turkologie na FF UK Praha a rodilá mluvčí, mluvící slovensky, také s příslušným VŠ vzděláním. Všichni absolvovali také stáže a studijní pobyty na tureckých univerzitách a v naší jazykové škole učí dlouhodobě. Studenti s opravdovým zájmem o turečtinu u nás pokračují již několik semestrů a nejpokročilejší už jsou na konverzační úrovni. A pokud náhodou na některou lekci nemůžete přijít, pošlou Vám příslušné materiály a probíranou látku e-mailem. Tak o nic nepřijdete.

Učebnice

Vyučující používají turecké učebnice - některé na základě angličtiny - YABANCI DİLİM TÜRKÇE, HİTİT, TÜRKÇE ÖĞRENELİM případně i další. (Poskytneme Vám svázané učební materiály.) K výuce používají lektoři také mnoha vlastních materiálů pro zvládnutí slovní zásoby, procvičování gramatických a konverzačních dovedností.

Firemní výuka turečtiny

Náleží mezi vaše firemní partnery velmi rychle se rozvíjející se Turecko? Nebo se řadíte se k firmám se zahraniční účastí a Turecko je vaší partnerskou zemí? Přemýšlíte o tom, jak by výuka turečtiny pro firmy pomohla vašim zaměstnancům? Její znalost určitě velmi pomůže Vašim obchodním vztahům.

Výuka turečtiny ve firmě se odvíjí podle konkrétních požadavků. Nemusíte se starat o dopravu do učebny v jazykové škole, protože lektoři rádi zajdou k vám v domluvený čas. A pokud budete docházet do naší jazykové školy, čekají na Vás pro jazykovou výuku vybavené učebny - jedna vybavena přímo jako "turecká" Podrobně o firemních kurzech

Pro podnikatele, firmy a jejich zaměstnance nabízíme kromě jazykových kurzů i seznámení se s historií, kulturou, zvyky, reáliemi a politickou situací Turecka pro správnou orientaci a dobrou znalost prostředí při podnikání.

A pokud má Vaše firma sídlo mimo Prahu nabízíme Vám výuku online - na dálku. Výuka probíhá přímou komunikací s lektory prostřednictvím počítače. Podrobně o online výuce

Online výuka turečtiny

Jestliže nemáte možnost navštěvovat jazykové kurzy v Praze, zvolte studium online. Internetový kurz turečtiny můžete zahájit nejen kdykoliv, ale dokonce odkudkoliv z naší republiky i ze zahraničí. Výuka turečtiny online je podmíněna pouze funkčním počítačem s volně dostupnými programy, mikrofonem, reproduktory a připojením k internetu. Zapojit si můžete i webovou kameru, abyste lépe poznali svého vyučujícího. Přečtěte si více o tom, jak probíhá ONLINE VÝUKA. Nemusíte se vzdálit z domova nebo kanceláře - stačí jenom zapnout počítač, spojit se s lektorem v jazykové škole a můžete zažít...

Turecko a turečtina

Nedávný výjezd do Turecka Vás naprosto dostal a Turecko se vám stalo tak oblíbeným, že se chcete pustit do učení jazyka této země? Nebo jste se tam seznámili s někým, kvůli komu se chcete turecky domluvit? Jaková škola Mgr. Dana Čepková - TerraLinguarum v Praze v Revoluční ulici, se stane favoritkou ke splnění tužeb, protože Vás tady očekává výuka nejen turečtiny ale i dalších 35 jazyků pro úplné začátečníky i pokročilé na mnoha úrovních znalostí. Začínající se pouští do kurzu turečtiny v daném termínu, pokročilí se mohou přidat na začátku semestru i během probíhajících lekcí podle potřeby.

O turečtině

Ukázka textu

Bodrumlu Bir Balıkçı Gözüyle

Herkes aynı şeyi söylüyor. Turizmi yararlı ve kurtarıcı bir şeymiş gibi gösteriyorlar. Turizmin zararlarını hiç, ama hiç düşünmüyorlar. Bence her şeyden önce çevreyi düşünmek, çevreyi korumak gerekir. Ben bir balıkçıyım, bazen teknemle turistleri gezdiriyorum ve biliyorum ki onlar; "Çevre betonlaşmamalı, denizler kirlenmemeli, ormanlar yok edilmemeli." diye düşünüyorlar. Bence doğal güzellikleri, tarihî yerleri korumalı ve kültürel değerlerimizi kaybetmemeliyiz. Çevre ve turizm birbirini tamamlamalı, ancak bunların yanı sıra yerli halkı da unutmamak gerekir. Her otele büyük araziler ve özel plajlar verilirse biz nerede oturacak, nerede denize gireceğiz?

Turecky se domluvíte:

v Turecku, turecké části Kypru a v tureckých menšinách v Bulharsku a s Tureckem sousedících zemích i jinde v Evropě.

Turečtina