Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

Troubleshooting Cisco Data Center Unified Computing

Cíle kurzu

Školení je zaměřeno na osvojení si principů efektivního hledání příčin problémů a jejich následného odstraňování. Technologicky kurz pokrývá Cisco UCS systém – blade i rackmount servery. Rekapitulovány jsou rovněž komponenty dílčích řešení. Nejdůležitější součástí školení jsou praktické laby, během kterých si účastník vyzkouší řešit různé problémy, které se mohou během provozu systému vyskytnout.

Obsah kurzu

Předpoklady

Znalosti pokryté školeními ICDCT, DCUCS a DCUCI. Znalost obecných principů virtualizace serverů, základní orientace v řešení VMware vSphere, popř. Microsoft Hyper-V.

Studijní materiály

Všichni účastníci obdrží originál studijních materiálů Cisco.

Troubleshooting Cisco Data Center Unified Computing

24.11.2014 –  26.11.2014  Praha 10 Upřesnující informace k termínu

Kontaktovat dodavatele

Kontrola proti spamu. Kolik je osm a osm ? Součet zapište číslicemi.