TOGAF® 9.1 L2 Certified

Tento termín kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
  • Místo konání

  • Region:
    Praha
  • Adresa:
    Praha - Anywhere
Tento termín kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis kurzu TOGAF® 9.1 L2 Certified

Kurz TOGAF® Level 2 Certified je určen pro architekty se zájmem získání nejvyšší úrovně certifikaci v Enterprise Architecture.V rámci školení TOGAF Level 2 si osvojíte praktické tipy a doporučení návrhu, implementace IT & Enterprise Architektury. Cílem kurzu je připravit účastníky na nejvyšší úroveň certifikační zkoušky TOGAF® 9.1 Certified. Tento kurz navazuje na Togaf®Level 1 a rozvíjí základní znalosti architektury. Účastníci kurzu si zde budou moci jednak ověřit své znalosti této metodiky, ale především je budou schopni aplikovat se 100% jistotou. Školení je určeno těm, kteří se přímo podílejí na zavádění a rozvoji metodiky v organizaci. TOGAF® Level 2 Certified je silnou konkurenční výhodou, která poskytuje zaměstnavateli spolehlivé zajištění dovedností a schopností IT profesionálů.
Tento termín kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Kontaktovat firmu - GOPAS, a.s. - počítačová škola

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a osm ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

GOPAS, a.s. - počítačová škola

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

Kodaňská 1441/46, 101 00 Praha 10

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace