Tajemství úspěchu v podnikání

seminář

Seminář je určen pro:

každého, kdo chce začít úspěšně podnikat, pro nespokojené podnikatele, kteří chtějí své podnikání posunout dál, pro studenty, kteří chtějí získat zkušenosti z praxe a dozvědět se, který krok je dobré (ne)udělat.

Cíl:

Komplexně, stručně a výstižně předat informace důležité pro podnikatele. Mít dobrý nápad nestačí, je potřeba být připraven na ekonomické, právní, daňové stránky podnikání. S tím je spojena otázka propagace, psychologie a vnitřního koučování.

Udělejte jednu ze svých prvních dobrých investic a pořiďte si za 3,5h času zkušenosti za 20 let (přes 175 200 hodin).

Obsah kurzu:

• Mám k podnikání dispozice? Předpoklady nastavení mysli za účelem změny.
  • Nutnost krátkodobého plánování a vyhodnocování, dlouhodobé cíle. Dozvíte se možnosti forem stanovení plánů, otázku vstupních dat.
  • Ekonomika startupu, bod zlomu, fixní náklady.
  • Možnosti forem podnikání a jejich výhody. Budou probrány ty formy, které budou pro účastníky relevantní.
  • Daňová optimalizace začátku podnikání včetně optimalizace odvodů u zaměstnanců a informace o jednotlivých daních a jejich sazbách.
  • Právní aspekty podnikání
  • Druhy reklamy a budování značky
  • Propagace na internetu. Splňujete předpoklady úspěšné webové prezentace a máte zjištěné možnosti propagace na sociálních sítích?
  • Networking jako marketingový nástroj. Co je networking a v jakých směrech ho mohou podnikatelé využít.
  • diskuse a odpovědi na dotazy.

V rámci semináře je pro účastníky zajištěno:

• Občerstvení
  • Podkladové materiály

Přednáší a dotazy zodpovídá:

Tomáš Klouček

Více jak 20 let úspěšný podnikatel v oboru účetnictví-daně-mzdy. Předseda ČSOP (Český svaz ochránců přírody) „Natura, quo, vadis?“

Tajemství úspěchu v podnikání

5.10.2015  Praha Upřesnující informace k termínu