Systém managementu hospodaření s energií (EnMS) dle ČSN EN ISO 50 001, a EnMS z pohledu interního auditora

Vážená paní / Vážený pane,

dovolujeme si Vás pozvat na jednodenní a dvoudenní školení, na kterém budete seznámeni se systémem managementu hospodaření s energií (EnMS), s požadavky evropské a národní legislativy a s požadavky na interního auditora normy ČSN EN ISO 50 001.

Pro účastníky, kteří mají zájem dozvědět se bližší informaceosystému managementu hospodaření s energií (EnMS), s požadavky evropské a národní legislativy a zejména se seznámit s praktickými ukázkami zavedení systému a řešení problémů konkrétní společnosti, jsme připravili jednodenní termín semináře na 28. 3. 2017.

Pro zájemce, kteří usilují o plánování, provádění a reportování výsledků interního auditu systému energetického managementu (EnMS) podle požadavků normy ČSN EN ISO 50 001, jsme připravili dvoudenní termín školení na 28. – 29. 3. 2017. Školení je určeno pro zaměstnance, kteří budou zodpovědní za provádění interního auditu EnMS podle ČSN EN ISO 50 001 ve své organizaci.

Cílem školení je představení požadavků energetického managementu, seznámení s obsahem interních auditů, systému EnMS, a to včetně praktických ukázek možnosti zavedení a vyškolení interních auditorů EnMS.

ü  Po absolvování jednodenního semináře obdrží účastníci osvědčení.

Po úspěšném absolvování dvoudenního školení (školení ukončeno testem) obdrží účastníci osvědčení interního auditora normy ČSN EN ISO 50 001.

28.3.2017 –  29.3.2017  Praha