SVÁŘEČ PODLE ČSN

  • Místo konání

  • Region:
    Praha
  • Adresa:
    UNO Praha Plzeňská 221/130, Praha 5

Popis kurzu SVÁŘEČ PODLE ČSN

PŘÍPRAVNÉ ZÁKLADNÍ A ZAŠKOLOVACÍ KURZY SVAŘOVÁNÍ PLASTŮ KE ZKOUŠCE PODLE ČSN 050705

a) Přípravné zaškolovací kurzy pro svařování plastů

Provádíme podle TP B České svářečské společnosti ANB č.101, 301 a 401 po dohodě se zákazníkem pro jednoduché opakující se svářečské operace na jednom pracovišti. Absolvent zaškolovacího kurzu není oprávněn svařovat tlakové rozvody a namáhané konstrukce. Odborná způsobilost je vhodná pro svary na něž jsou kladeny nižší požadavky z hlediska bezpečnosti spoje i možného ohrožení životního prostředí. Kurz je vhodný pro svařování impulsní, vysokofrekvenční, ultrazvukem, strojní tepelně kontaktní, kotoučové, atd.

Termíny a rozsah určujeme obvykle po dohodě. Školení a zkoušky provádíme většinou u zákazníka na jeho zařízení.b) Přípravné základní kurzy pro svařování plastů

Provádíme podle TP B České svářečské společnosti ANB č.101, 103, 301. Odborná způsobilost nedostačuje v celé řadě případů pro svary na něž jsou kladeny vyšší požadavky z hlediska bezpečnosti spoje i možného ohrožení životního prostředí, proto je kurz v těchto případech pouze předstupněm pro přípravu k certifikační zkoušce svářeče plastů podle ČSN EN 13067. Předmětné normy, technická pravidla a předpisy konstruktéra pro odborný dozor stanovují požadavky na jakost a bezpečnost svaru a tím i na odbornou způsobilost svářečů.

Téma výuky a klíčová slova jsou uvedeny v TP B České svářečské společnosti ANB č. 401 -Témata a klíčová slova a TP B 402 – Osnovy kurzů.

Dále se využívají pravidla TP G pro plynárenství, vodárenská pravidla a montážní předpisy výrobců plastových potrubí.

Zákazník si může vybrat jakoukoliv metodu svařování na určitém materiálu a navazující zkoušku, t.j. i více metod a materiálů ke zkoušce. Při souběhu více metod a více materiálů se sloučí teoretická příprava, praktická musí zůstat pro každou metodu a skupinu materiálů v minimálním čase.


Vstupní podmínky: Vstupní úroveň 1 – žadatel bez předchozí kvalifikace ve svařování plastů

* normální fyzické a psychické schopnosti – doložit lékařským potvrzením

Vstupní úroveň 2 – žadatel s předchozí kvalifikací ve svařování plastů

např. propadlá zkouška po 5 letech, zaškolení na metodu, zapracování u firmy se svářečským dozorem (Technolog svař. plastů)
Objednat účast na kurzu - SVÁŘEČ PODLE ČSN
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je devět a sedm ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace