Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

Školení UX: Jak zapojit uživatele do designu

Co se na školení naučíte

• Jak dostat ono tajemné „UX“ do designu
  • Ve kterých fázích zapojit uživatele, abyste dostali nejvíc muziky za nejmíň peněz
  • Rychlé a efektivní výzkumné metody, které skoro nic nestojí a zvládne je každý
  • Vytvářet jednoduché a srozumitelné personyStavět obsah a design na potřebách uživatelů
  • Testovat design s uživateli klasicky, na mobilech, vzdáleně i s oční kamerou

Pro koho je školení vhodné a potřebné znalosti

Školení doporučujeme zejména pro: marketingové pracovníky zodpovědné za firemní web, majitele a provozovatele webů, tvůrce a návrháře webu, majitele e-shopů.
Školení pomůže každému, pro koho není uživatelský výzkum rutinní součástí každého projektu. Pokud u vás ve firmě není zapojení uživatelů stejně samozřejmé jako dýchání, bude na vás mít školení blahodárné účinky.

Více informací:

Bližší informace o kurzu použitelnosti a UX.

Školení konzultační agentury Dobrý web

Školení vhodná pro marketingové pracovníky, obchodníky, manažery, grafiky, kodéry, prográmátory, analytiky, informační architekty. Školí se optimalizace pro vyhledávače (SEO), správa PPC kampaní, použitelnost a přístupnost webu, vyhodnocování statistik návštěvnosti, internetový marketing pro e-shopy, marketing v sociálních sítí a další.

Celou nabídku najdete na stránkách školení Dobrého webu >>

Školení UX: Jak zapojit uživatele do designu

10.1.2017  Praha Upřesnující informace k termínu

Kontaktovat dodavatele

Kontrola proti spamu. Kolik je devět a čtyři ? Součet zapište číslicemi.