Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

Školení: Landing page jako součást inbound marketingové strategie

Co se na školení naučíte

• Naučíte se vytvářet landing page do 1h v nástroji Unbounce. Ze školení odejdete s novu LP!
  • Detailně projdeme 12 kroků, které postaví na nohy i vaše současné landing page.
  • Získáte sadu 3 vlastních přehledů do Google Analytics pro perfektní vyhodnocení všech vašich vstupních stránek webu.

Pro koho je školení vhodné a potřebné znalosti

Školení doporučujeme zejména pro: pro tvůrce i zadavatele kampaní, organizátory eventů, tvůrce marketingových plánů založených na poskytování obsahu a sběru emailů.

Na školení nejsou potřeba žádné předchozí znalosti.

Více informací:

Bližší informace o školení Landing page

Školení konzultační agentury Dobrý web

Školení vhodná pro marketingové pracovníky, obchodníky, manažery, grafiky, kodéry, prográmátory, analytiky, informační architekty. Školí se optimalizace pro vyhledávače (SEO), správa PPC kampaní, použitelnost a přístupnost webu, vyhodnocování statistik návštěvnosti, internetový marketing pro e-shopy, marketing v sociálních sítí a další.

Celou nabídku najdete na stránkách školení Dobrého webu >>

Školení: Landing page jako součást inbound marketingové strategie

21.6.2017  Praha Upřesnující informace k termínu

Kontaktovat dodavatele

Kontrola proti spamu. Kolik je jedna a jedna ? Součet zapište číslicemi.