Školení a konzultace DTP programů Adobe Creative suite CS2, CS3, QuarkXPress, Corel

Školení (kurz) je uceleným výkladem celého programu, u některých programů je výuka rozdělena do několika spolu souvisejících bloků, se zvláštním zřetelem na procvičení probírané látky, které probíhají v několikadenních cyklech, tedy denně od 8:00 do 13:00 - 13:30. Délka cyklu je minimálně 1 týden. Školení probíhá individuelně, každý žák má k dispozici svého lektora, svůj počítač, to vše v oddělené místnosti.
Předpokladem školení je uživatelská znalost operačního systému a alespoň povědomí o navazujících programech.
Konzultace se do hloubky zabývají uživatelovým problémem, tento a naučí uživatele řešit i problémy související.
Cena školení se stanovuje podle délky trvání kurzu (kurzy jsou zásadně "šity" na míru dle klientových požadavků) a odvíjí se od hodinové sazby (300,- Kč/hod + 19% DPH).