Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

Škola koučinku Motivu P - Cílevědomý koučink

Kurzem Vás provede PhDr. František Hroník

Ředitel společnosti Motiv P a odborný garant kvality jejích rozvojových a poradenských programů. Zkušený psycholog, lektor a kouč. Autor odborných…

• lépe zvládat své úkoly
• maximálně využívat svůj potenciál
• strukturovaně nahlížet na lidské chování a prožívání
• koučovat sebe i druhé
• efektivně vést lidi
• zaměřit se na konkrétní cíle a výsledky

Výcvik v Cílevědomém koučinku je akreditován u MŠMT (č.j. MSMT-9833/2014-1/362) a má rozsah 145 hodin.

Blíže o obsahu kurzu:
Akademie pro kouče vychází z kognitivně behaviorální psychologie, jejím cílem je naučit účastníky základním koučovacím dovednostem. Těžištěm programu je práce na vztahu k sobě i klientovi. Během dvou let se účastníci naučí aktivovat potenciály druhých tak, aby ti na sebe mohli nahlédnout z různých úhlů pohledu. Cílevědomý koučink je primárně směřován do oblasti businessu, zaměřuje se na stanovování cílů a vyhodnocování výsledků. Program je určen jak pro osoby s manažerskou praxí, tak pro všechny ostatní, kteří pravidelně pracují s lidmi.

Formát a obsah:

Výcvik je dvouletý, má 18 dní prezenčního výcviku, virtuální kurzy a videa v prostředí motivp.com a především rozsáhlou praxi s výstupy ve formě sdílených kazuistik. Je uspořádán do výcvikových a supervizních bloků:
• Behaviorální přístup a budování vztahu
• Kognitivní rozměr a transakční analýza
• Logoterapeutický rozměr a business context
• Gestaltický rozměr a psychické obrany
• Kognitivní metody a vyhodnocování efektivity
• Osobnost kouče/mentora a hraniční situace

Výcvik je završen závěrečnou zkouškou, ke které účastník předkládá 2 úplné kazuistiky koučování a 3 neúplné ve stadiu assessmentu.

Možnost přihlášení se do 25.4.2017!!!

Škola koučinku Motivu P - Cílevědomý koučink

akreditace MŠMT (další vzdělávaní pedagogických pracovníků)

10.3.2017 –  16.11.2018  Praha Upřesnující informace k termínu

Kontaktovat dodavatele

Kontrola proti spamu. Kolik je jedna a osm ? Součet zapište číslicemi.