Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

SharePoint certifikace

Profesionální trénink od New Horizons Praha vám pomůže připravit se na získání Microsoft SharePoint certifikace.

Množství informací se zdvojnásobuje každých 18 měsíců a bez kvalitního systému správy obsahu se stanou informace chaotické – neřízené, těžko vyhledávané. Zodpovědnost za klíčové procesy se namísto technologie přenese na zaměstnance.

Microsoft SharePoint umožňuje firmám poskytovat prvotřídní management obsahu dostupný všem zaměstnancům.

Získání Microsoft SharePoint certifikace s kurzy a školeními od New Horizons Praha zlepší vaši IT kariéru.

Microsoft SharePoint 2010 certifikační program

Microsoft SharePoint kurzy a školení Horizons Praha Microsoft SharePoint Server 2010 poskytne vaší organizaci nejnovější nástroje pro spolupráci.

Microsoft SharePoint 2007 a SharePoint Services certifikační programy

Microsoft Sharepoint kurzy a školení New Horizons Praha Microsoft SharePoint Server 2007 certifikace mohou pomoci zlepšit vaši IT kariéru nebo vás naučí, jak vytěžit maximum z funkcí SharePoint Serveru 2007.

Kontaktovat dodavatele

Kontrola proti spamu. Kolik je pět a šest ? Součet zapište číslicemi.