SEBEŘÍZENÍ OBCHODNÍKA A PRODEJCE

aneb Jak se neutopit v obchodě

Nějaký čas už plavete v moři obchodu nebo jste se do vod prodeje teprve ponořili – ovládáte základní prodejní dovednosti, znáte dokonale svůj produkt či službu, máte kondici a výdrž… Ale přesto všechno se někdy nalokáte vody, někdy zjistíte, že plavete špatným stylem a někdy že už ani nevíte, kde je břeh a kde širé moře…

Být dobrý obchodníkem totiž zahrnuje i schopnosti hlídat si břeh, naučit se, kdy a jak splývat a odpočívat a kdy volit jaký plavecký styl – tedy řídit především sám sebe. Na tomto kurzu vás naučíme, jak se neutopit, tedy jak si správně nastavit cíle svého prodeje, jak řídit svůj čas a své nervy, co dělat, když se nedaří a jak podpořit pozitivní výsledky svého snažení vedoucí k vaší spokojenosti – byť to někdy znamená mít po ruce i záchranný kruh.

Hlavní cíle kurzu

• Sestavíte si svou vlastní SWOT analýzu a jasně si ukotvíte důvody a cíle své práce, měřítka vašeho úspěchu a vaší spokojenosti
  • Naučíte se nastavovat si cíle, cesty k jejich dosažení a jak stavět na tom, čeho jste již dosáhli
  • Seznámíte se se základními technikami plánování a organizování a naučíte se, jak plánovat své cíle, ať už krátkodobé nebo dlouhodobé
  • Nastavíte si techniky, kterými oslabit svůj stres v situacích, kdy se nedaří
  • Využijete síly motivace a naučíte se, jak ještě více podpořit svou snahu o dosažení cíle
  • Díky praktickému tréninku na kurzu si vše ihned vyzkoušíte, posílíte svou jistotu při obchodování a odejdete s konkrétními technikami a doporučením pro vaši praxi

Jak kurz probíhá
Kurz bude směsicí dovedností z oblasti sebekoučinku, time managementu, stres managementu a jeho průběh bude mít jasný cíl – za pomoci lektora dostat z vás to nejlepší a prakticky zapracovat školené nástroje a techniky do vašeho konkrétního pracovního života – to vše za pomoci diskusí, výměny zkušeností mezi účastníky a krátkých tréninkových aktivit. Budete zjišťovat, co a jak funguje vám a co funguje jinde. Dále bude kurz nabízet prostor pro váš konkrétní plán, jak a co zavedete do své praxe za nezraňující podpory zkušeného lektora.

Komu je kurz určen

• Obchodníkům, prodejcům a obchodním reprezentantům,
  • podnikatelům, živnostníkům a všem OSVČ,
  • těm, kteří se obchodem dlouho zabývají nebo jsou v něm úplnými začátečníky,
  • těm, kteří chtějí znovu získat svou sílu a jistotu v obchodě,
  • … a všem, kteří mají o toto téma zájem.

• Osobní SWOT analýza
  • Technika SMART cílů a pochopení jejich důležitosti
  • Cesty k jejich dosažení
  • Základy plánování krátkodobých a dlouhodobých cílů
  • Antistresové metody a techniky pro oslabení stresu
  • Podpora motivace a dosažení stanovených cílů

Lektor kurzu
Kurz je veden zkušeným lektorem s mnohaletou praxí v oblasti vzdělávání dospělých. Lektor není pouze teoretik - oboru, který školí, se v praxi věnuje řadu let a je v něm stále aktivní. Jeho kvalitu garantujeme přísným výběrem, neustálými zpětnými vazbami a hodnocením jeho práce.

Závěr kurzu
Každý účastník obdrží osvědčení ICV o absolvování kurzu.

SEBEŘÍZENÍ OBCHODNÍKA A PRODEJCE

1.10.2014  Praha