SCC – Certifikace personálu dodavatelů

Vážená paní / Vážený pane,

dovolujeme si Vás pozvat na třídenní školení určené pro zaměstnance ve všech profesích (např. montážní dělníky, dělníky, vedoucí pracovníky…).

a Nizozemí. Vydané certifikáty pro operativní a výkonné pracovníky mohou být požívány rovněž v kombinaci s certifikáty společností v oblasti bezpečnosti práce - např. BS OHSAS 18001:2007.

Po úspěšném složení zkoušky obdržíte certifikát vydávaný na jméno, s platností 10 let,
a potvrzení o absolvování kursu a zkoušky.

Certifikáty jsou vydávány v německém i anglickém jazyce.

Upozornění – veškeré podklady pro zkoušky jsou zpracovávány v zahraničí, proto je nutno počítat s tím, že objednávky jsou nutné zasílat nejpozději cca 2 týdny před konáním semináře, certifikát je připraven k předání do 2 týdnů po absolvování zkoušky.

SCC – Certifikace personálu dodavatelů

9.8.2016 –  11.8.2016  Praha