Rozvojový program pro komerční bankéře

 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:

Popis kurzu Rozvojový program pro komerční bankéře

BPP vybaví komerční bankéře nezbytnými znalostmi a dovednostmi pro úspěšné budování vztahů s klientem a posílení schopnosti navrhnout optimální řešení pro klienta i banku. Rozvojový program se skládá z několika různě zaměřených modulů, od technických po sociálně dovednostní.

Forma: program na míru

Účastníci: komerční bankéři, manažeři komerčního bankovnictví

Program je navržen na těchto principech:

 • Interaktivita a osobní zapojení účastníků v týmech.
 • Případové studie, které ilustrují komplexní a nejednoznačné projekty, se kterými se účastníci mohou setkávat.
 • Kombinace výukových metod k maximalizaci užitku pro účastníky (přednášky založené na mezinárodních standardech a best practise, praktická cvičení, modelové situace a simulace, ve kterých si účastníci vyzkoušejí předkládané principy).
 • Program dává účastníkům možnost prezentovat své argumenty schvalovatelům projektů i dalším stranám.
 • Program bude směřovat k tomu, aby si účastníci nastavili individuální akční plány.
 • Významný čas je věnován zpracování a zamyšlení se nad případovými studiemi.

MODULY PROGRAMU

Business Simulace

Simulace řízení výrobní společnosti byla navržena tak, aby poskytla celkový pohled na společnost a umožnila porozumět jednotlivým funkcím, činnostem a jejich souvislostem. Komerčním bankéřům poskytne simulace lepší porozumění klientům.

Během simulace týmy účastníků řídí vlastní firmy.

Účastníci velmi oceňují, že porozumí finančnímu řízení firmy, názorně vidí důležitost cash flow, sestaví finanční výkazy a ovládnou praktickou finanční analýzu.

Due Diligence

Interaktivní kurz, který poskytne účastníkům nástroje pro hodnocení obchodních případů z finančního i nefinančního hlediska a umožní kvalifikované posouzení, zda je vhodné s klientem vstoupit do obchodního vztahu.

Úvod do kreditního rizika  a bankovní regulace

Kurz seznámí účastníky s principy identifikace, řízení a měření kreditního rizika a požadavky regulátorů na banky v oblasti kreditního rizika. Účastníci pochopí požadavky úseku řízení rizik a přijmou limity a postupy  stanovená tímto úsekem. Účastníci budou po absolvování modulu lépe připraveni formulovat kreditní návrh a tento interně obhájit. Dále porozumí požadavkům regulace na organizační uspořádaní, systémy pro identifikaci, řízení a reporting kreditního rizika. Budou diskutovány požadavky na hodnocení bonity klientů, zajištění a jeho správu, tvorbu opravných položek.

Budování vztahu s klientem

Modul je zaměřen na oblast rozvoje vztahu se zákazníkem, jednání, zjišťování potřeb a dosahování oboustranně výhodné dohody. Trénink je sestaven z praktických bloků. Nácvik – zpětná vazba – teorie – sebereflexe.

Součástí tréninku jsou i videoukázky, konkrétní případy vyjednávání, pohled do historie a vojenských strategií, jakož i nejnovější poznatky z oblasti neurověd, psychologie a leadershipu.

Objednat účast na kurzu - Rozvojový program pro komerční bankéře
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je tři a tři ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace