Řízení procesů logistiky

 • LAST MINUTE
 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Karlovo nám. 325/7, Praha 2
 • Termín

 • Termín zahájení:
  19.11.2018 – 09:00 hod.
 • Termín ukončení:
  20.11.2018 – 16:00 hod.
 • Doba trvání:
  2 dny
 • Počet vyučovaných hodin:
  12
 • Cena *

 • Cena:
  7600 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:
 • LAST MINUTE sleva:
  12 %
 • Cena po slevě:
  6688 Kč bez DPH

Popis kurzu Řízení procesů logistiky

Úvod
Dnešní doba je charakteristická rychle se měnícími požadavky zákazníků a rychle se měnící nabídkou konkurenčních firem. Na to musí být každý podnikatelský subjekt připraven a musí na tyto změny reagovat procesním chápáním, organizováním, řízením a zdokonalováním všech podnikových procesů. Rozložíme-li dobu dodání výrobku zákazníkovi na činnosti výrobní (přidávající hodnotu) a činnosti logistické (nepřidávající hodnotu) zjistíme, že logistické činnosti tvoří až devadesát procent z doby dodání výrobků zákazníkovi. Z toho je zcela patrný význam logistických činností, které jsou pro podnikatelský subjekt nejen významné, ale přímo strategicky důležité.

Cíle
Pochopíte význam logistiky v celkovém konceptu procesního řízení podniku, včetně zasazení do integrovaného systému zlepšování podnikových procesů. Budete schopni přiřadit priority a vybrat nejefektivnější zlepšení ve smyslu zkrácení doby dodání výrobku zákazníkovi. Může se jednat o následující podrobnější cíle: zjistit souvislosti a návaznosti mezi výrobními a logistickými procesy, pochopit celkový význam a vliv logistických procesů na konkurenceschopnost podniku, osvojit si základní logistické metody a principy, naučit se hodnotit logistické procesy a operace.

Obsah
Podniková logistika. Nákupní logistika – logistika materiálového zásobování. Výrobní logistika – pohyb materiálu ve výrobním systému. Logistika distribuce hotových výrobků. Hodnocení a kvantifikace logistických procesů.

Metodika
Interaktivní výklad, případové studie, příklady.

Určeno
Pro logistiky, projektové manažery a management firem.

Objednat účast na kurzu - Řízení procesů logistiky
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je pět a pět ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace