Řízení přes hranice kultur

 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
 • Termín

 • Termín zahájení:
  26.7.2018
 • Od – do:
  2018-07-26; 9.00 - 17.00
 • Doba trvání:
  1 den
 • Cena *

 • Cena:
  4100 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:
  4100 Kč + DPH 21%

Popis kurzu Řízení přes hranice kultur

Cílová skupinaProgram je určen pro všechny, kteří se ve své praxi střetávají s různými kulturami a chtějí lépe pochopit jejich jednání, zvyky a efektivněji s nimi komunikovat.CílPochopit odlišnosti jednotlivých kultur, naučit se je respektovat a tyto znalosti využít pro jednání s jednotlivými kulturami.Náš přístupIndividuální pozornost jednotlivým účastníkům, skupiny maximálně o 12 lidech, průměrně 8 účastníkůInteraktivní tréninkové metodyNácvik modelových situací pomocí hraní rolí a videotechnikyPrakticky zaměřený programObsahMezikulturální komunikaceJaké jsou základní rozdíly mezi jednotlivými kulturami?Jakou roli hrají tyto rozdíly při vzájemné komunikaci?Jaké jsou principy mezikulturální komunikace?Podniková kultura mezinárodních společnostíKteré znalosti a sociální dovednosti využít pro prevenci možných konfliktů?Možnost zaměření se na jednání s určitou kulturou (Německo, Francie, Japonsko)Místo konáníPraha, místo konání bude upřesněno v pozvánce pro účastníky CenaÚčastnický poplatek na jednoho účastníka činí 4 100 Kč bez DPH za jednodenní program.Investice zahrnuje:Zajištění školících prostor a technického vybaveníŠkolící materiályObčerstvení v průběhu tréninkuOběd pro účastníky“Positive” osvědčeníDárek PositivuVyhodnocení programu
Objednat účast na kurzu - Řízení přes hranice kultur
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je deset a sedm ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace