RH300 - RHCE Certification lab + certifikace RHCSA a RHCE

Nikoli náhodou je podtitulem tohoto kurzu „Certification Lab“. Účastník tohoto kurzu musí mít relativně vysoké vstupní znalosti a dovednosti. Kurz je zaměřen zejména na senior Linux systémové administrátory, kteří chtějí zhodnotit své znalosti získáním RHCE certifikace. Jedná se o rychlý a velice intenzivní opakovací kurz, který sdružuje obsah kurzů RHCSA Rapid Track Course (RH199) a Red Hat System Administration III (RH254) - tedy celkem osmi vyučovacích dnů - do jednoho samostatného čtyřdenního kurzu. Naprosto převažující částí kurzu je individuální procvičování a opakování vědomostí a dovedností za asistence zkušeného lektora. Výkladová složka ve srovnání s jinými kurzy tvoří pouze menší část náplně kurzu. Jednoznačným cílem čtyřdenního kurzu je v maximální míře a v poměrně krátkém časovém úseku připravit účastníky na obě zkoušky RHCSA a RHCE, které v pátém dni tento kurz uzavírají.

Cílová skupina

• Velmi zkušení systémoví administrátoři Linux s minimálně 3-letou zkušeností s Linuxem, kteří chtějí získat RHCE certifikaci či se recertifikovat.
  • Tento kurz není vhodný pro studenty, kteří úspěšně absolvovali kurz RHCSA Rapid Track (RH200). Pro tyto studenty je doporučen kurz Red Hat System Administration III (RH254).

Cíle kurzu

• Procvičit si rozdíly mezi RHEL6 a RHEL7
  • Intenzivní příprava na zkoušky RHCSA a RHCE
  • Předpokládá rozsáhlé vědomosti a praktické znalosti linuxové administrace na bázi příkazového řádku a probíhá formou středně pokročilých a pokročilých praktických cvičení a diskusí. Úkolem kurzu je zrevidovat a vyrovnat úroveň znalostí a kompetencí potřebných k získání certifikací RHCSA a RHCE.

Osnova

Detailní osnovu kurzu (v angličtině) naleznete zde.

Studijní materiály

Tištěný autorizovaný materiál Red Hat v anglickém jazyce v ceně.

Předpoklady účastníka

• Studenti musí splňovat požadavky pro absolvování kurzů Red Hat System Administration I, II a III
  • Zájemci o RHCE musí být držiteli platné certifikace RHCSA (obě certifikace lze složit ve stejný den)
  • Své znalosti si můžete ověřit složením online pre-assessment testu na těchto stránkách.

Studijní materiály

Tištěný autorizovaný materiál Red Hat v anglickém jazyce v ceně.

RH300 - RHCE Certification lab + certifikace RHCSA a RHCE

30.1.2017 –  3.2.2017  Praha