Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

Revize normy ISO/IEC 17025

Pro koho je kurz přínosný?
Kurz je určen manažerům kvality a vedoucím zkušební a kalibrační laboratoře, které jsou akreditované dle ČSN EN ISO/IEC 17025:2005.

Na co se ve vzdělávacím kurzu zaměříme?
Cílem je informování o stávajícím návrhu revidované normy, její strukturou a způsobu zavedení nových požadavků do laboratoře. Součástí kurzu jsou praktické ukázky a příklady postupů a záznamů, jejichž zavedení se v souvislosti s revidovanou normou předpokládá.

Po absolvování semináře účastník obdrží OSVĚDČENÍ o účasti.

Nevyhovují Vám termíny školení? Potřebujete vyškolit více zaměstnanců? Nebo chcete přizpůsobit program vzdělávacího školení na míru, aby odpovídal potřebám Vaší organizace? Na základě Vašich požadavků připravíme školení ve firmě.

ORGANIZAČNÍ POKYNY A PROGRAM
Prezence posluchačů: 8.30 - 9.00 hod.

Program: 9.00 až 16.00 hod.

• Změny v systémech managementu zkušební a kalibrační laboratoře (ISO/IEC 17025 FDIS)
  • Příklady a ukázky řešení:
  • Procesní řízení - příklady ze zkušební a kalibrační laboratoře, procesní audit
  • Management rizik - příklady analýzy, hodnocení a klasifikace významnosti rizik zkušebních a kalibračních laboratoří
  • Řízení změn
  • Harmonogram zavedení normy ISO/IEC 17025 do laboratoře

Účastníci kurzu obdrží ukázky a příklady řešení managementu rizik, procesního řízení, managementu změn a verifikace informačního systému laboratoří.

Revize normy ISO/IEC 17025

15.1.2018  Praha
09:00 – 16:00 hod.

Kontaktovat dodavatele

Kontrola proti spamu. Kolik je devět a šest ? Součet zapište číslicemi.