Řešení problémů

 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Karlovo nám. 325/7, Praha 2
 • Termín

 • Termín zahájení:
  16.5.2018 – 09:00 hod.
 • Termín ukončení:
  17.5.2018 – 16:00 hod.
 • Doba trvání:
  2 dny
 • Počet vyučovaných hodin:
  12
 • Cena *

 • Cena:
  7900 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:
  7900 Kč + 21% DPH

Popis kurzu Řešení problémů

Úvod
Schopnost řešení složitých firemních problémů je důležitou konkurenční výhodou. Firma, jejíž pracovníci nedovedou řešit rychle a správně firemní problémy, bude zaostávat za těmi firmami, které to dovedou. Jde o soustavnou průběžnou manažerskou činnost. Základní povinností manažera je řešit problémy.

Cíle
Program je zaměřen na přípravu těch zaměstnanců, kteří se ve své dosavadní praxi mohli spoléhat na to, že problémy za ně řeší někdo jiný. S nově přijatou manažerskou zodpovědností ale přišla i potřeba rozhodovat o způsobech řešení různorodých problémů. Hlavní motivací je naučit se přemýšlet o problému inženýrským způsobem. Rozmýšlení úlohy, dekompozice, definování rozhraní, způsob testování jednotlivých mezikroků, ověření a testování úspěšnosti celé úlohy.

Obsah
Úvod do problematiky řešení problémů. Metody definování problémů. Techniky řešení problémů. Tvorba variant řešení rozhodovacího problému. Odvaha k rozhodování. Standardizace řešení problémů, manažerský cyklus PDCA.

Metodika
Interaktivní výklad s diskuzí, cvičení, modelové situace, trénink ve dvojicích/skupinách, analýza konkrétních problémů a dotazů účastníků.

Určeno
Kurz je určen manažerům projektů, vedoucím týmů, pracovníkům liniového managementu a všem, kteří chtějí lepším způsobem řešit problémy.

Objednat účast na kurzu - Řešení problémů
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je dvě a sedm ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace