Reportování v Microsoft Dynamics NAV 2013 (MOC80433)

Tento termín kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
  • Místo konání

  • Region:
    Praha
  • Adresa:
    Praha
  • Termín

Tento termín kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis kurzu Reportování v Microsoft Dynamics NAV 2013 (MOC80433)

Popis kurzu

Modul 1 - Tvorba reportu - struktura reportu, databáze, rozložení, data, filtry Modul 2 - Interaktivní vlastnosti - záhlaví, zápatí, viditelnost, mapa dokumentu, obrázky, třídění, tisk Modul 3 - Přidání kódu do reportu, podmíněné formátování Modul 4 - Rozvaha designu - využití předchozích modulů pro tvorbu pokročilých reportů Modul 5 - Běh reportu - ReportViewer, běh reportu, hyperlinky, report z webové služby Modul 6 - Upgrade reportů - upgrade pro verzi MS Dynamics NAV 2013, redesign, optimalizace

Cíle kurzu

Tento dvoudenní kurz je navržen pro studenty, kteří se připravují na RoleTailored reportů v Microsoft Dynamics NAV. Kurz přináší především vysvětlení funkcí tvorby reportů a návrh klientských RoleTailored reportů v MS Dynamics NAV 2013.
Tento termín kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Kontaktovat firmu - PC-DIR Real, s.r.o.

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a jedna ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

PC-DIR Real, s.r.o.

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

Mlýnská 425/70, Brno

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace