Reportování v Microsoft Dynamics NAV 2013 (MOC80433)

 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Praha
 • Termín

 • Termín zahájení:
  21.12.2016
 • Termín ukončení:
  22.12.2016
 • Od – do:
  21.12.2016 - 22.12.2016
 • Cena *

 • Cena:
  17800 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:
  17800 Kč + DPH 21%

Popis kurzu Reportování v Microsoft Dynamics NAV 2013 (MOC80433)

Popis kurzu

Modul 1 - Tvorba reportu - struktura reportu, databáze, rozložení, data, filtry Modul 2 - Interaktivní vlastnosti - záhlaví, zápatí, viditelnost, mapa dokumentu, obrázky, třídění, tisk Modul 3 - Přidání kódu do reportu, podmíněné formátování Modul 4 - Rozvaha designu - využití předchozích modulů pro tvorbu pokročilých reportů Modul 5 - Běh reportu - ReportViewer, běh reportu, hyperlinky, report z webové služby Modul 6 - Upgrade reportů - upgrade pro verzi MS Dynamics NAV 2013, redesign, optimalizace

Cíle kurzu

Tento dvoudenní kurz je navržen pro studenty, kteří se připravují na RoleTailored reportů v Microsoft Dynamics NAV. Kurz přináší především vysvětlení funkcí tvorby reportů a návrh klientských RoleTailored reportů v MS Dynamics NAV 2013.
Objednat účast na kurzu - Reportování v Microsoft Dynamics NAV 2013 (MOC80433)
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je deset a čtyři ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace