Rekvalifikace: Učitelské oprávnění - výuka budoucích učitelů v autoškolách všech skupin ŘO

• Malé učitelské oprávnění
  • Velké učitelské oprávnění
  • Rozšíření učitelského oprávněn

Příprava budoucích učitelů autoškol

Pro ty, co by jednou chtěli zkusit práci učitele v autoškole, nabízíme kurz pro získání učitelského oprávnění.

Malé učitelské oprávnění opravňuje učitele pouze k provádění výuky praktické údržby a výcviku v řízení vozidla. Dosažený věk 24 let, vyučení v oboru automechanik nebo ukončené střední vzdělání strojního nebo dopravního oboru.

Velké učitelské oprávnění opravňuje ke kompletní výuce a výcviku v autoškolách. Po třech letech praxe možno otevřít si vlastní autoškolu. Dosažený věk 24 let, maturita.

Délka trvání kurzů od 2 do 4 měsíců.

Praha Upřesnující informace k termínu

10 500 Kč