Regulatorní dopady související s regulací Basel III / CRD IV, Výkaznictví COREP a FINREP dle metodiky roku 2017

Chcete zlepšit kvalitu a správnost vykazování ČNB (COREP a FINREP) podle nové metodiky? Chcete vědět, jaké jsou hlavní metodické změny oproti předcházejícímu roku? Rádi byste konzultovali nejasnosti? Chcete rychle a efektivně pochopit dopady nové regulace a požadavky na výkaznictví regulátorovi?

Komu je školení určeno

• Pracovníkům útvaru výkaznictví, financí a řízení rizik bank.

• Pracovníkům útvaru interního auditu bank.

• Obchodníkům s cennými papíry.

• Přehled hlavních změn v souvislosti s nařízením a směrnicí CRD IV.

• Změny v oblasti regulatorního kapitálu, úvěrového rizika, likvidity (LCR, NSFR), velkých expozic a páky oproti předcházející úpravě dle Basel II a současně v rámci jednotlivých verzí metodiky dle CRD IV.

• Představení nových reportů na likviditu pro rok 2016 (LCR a additional liqudity monitoring metrics).

• Přehled hlavních požadavků na vykazování COREP a FINREP podle metodiky ČNB.

• Oblasti s komplexním a problematickým metodickým výkladem.

• Nejčastější chyby při výkladu metodiky.

Přínosy

• Pochopíte hlavní dopady CRD IV na prostředí vaší společnosti.

• Získáte přehled o best practices při vykazování COREP a FINREP na českém trhu.

• Poznáte hlavní metodické nejasnosti výkaznictví ČNB v roce 2016 a možnosti, jak při nich postupovat.

• Budete moci diskutovat o dopadech a metodických nejasnostech s odborníky, kteří se podíleli a podílejí na implementaci v bankách na českém trhu.

Registrujte se na dvě a více školení z programu INTEREST pro finanční instituce a získejte slevu.

• Dvě školení: 5% sleva z ceny obou školení
  • Tři školení: 10% sleva z ceny všech školení