Product Manager a jeho marketingová odbornost

 • LAST MINUTE
 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Karlovo nám. 325/7, Praha 2
 • Termín

 • Termín zahájení:
  24.10.2017
 • Termín ukončení:
  26.10.2017
 • Doba trvání:
  3 dny
 • Cena *

 • Cena:
  10600 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:
  10600 Kč + 21% DPH
 • LAST MINUTE sleva:
  12 %
 • Cena po slevě:
  9328 Kč bez DPH

Popis kurzu Product Manager a jeho marketingová odbornost

Úvod
Pro každého marketingového pracovníka je důležité, aby v rámci své odpovědnosti využíval všechny dostupné marketingové informace i nástroje. I Product Manager musí dokonale znát daný trh a příslušnou komoditu produktů, aby se mohl správně rozhodovat. Chcete-li získat ucelený přehled o marketingových činnostech Product Managera a naučit se nebo zdokonalit své dosavadní metody a postupy, je tento kurz určen právě Vám.

Cíle
Osvojit si metody práce, které pozice Product Managera vyžaduje. Vytvořit a marketingově využívat odpovídající informační základnu. Naučit se vypracovat analýzy trhu, konkurence, prostředí atd. a efektivně využít jejich závěry. Efektivně rozhodovat v souladu se zvolenou marketingovou strategií pro dané portfolio produktů. Zdokonalit dosud využívané postupy práce marketéra. Účinně kombinovat nástroje komunikačního mixu pro podporu svých produktů. Dosahovat stanovených cílů v rámci svého produktového portfolia.

Obsah
Role Product Managera. Činnosti s vazbou na marketingové plánování. Politika produktu. Další prvky marketingového mixu.

Metodika
Interaktivní výklad s diskuzí, modelové situace, případové studie, cvičení.

Určeno
Začínajícím Product Managerům, marketingovým pracovníkům, obchodníkům angažujícím se nejen v oblasti prodeje, ale i marketingu.

Objednat účast na kurzu - Product Manager a jeho marketingová odbornost
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je jedna a devět ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace