Přípravný kurz ke zkoušce Cambridge FCE (First Certificate in English)

Garantujeme Vám, že s námi u cambridge zkoušky uspějete!

Pokud se tak nestane a Vaše účast na kurzu byla vyšší než 90%, nabídneme Vám kurz na příští rok zdarma a zaplatíme zkoušku.

Jazykové kurzy jsou důležitou součástí pro každého, kdo chce uspět v globalizovaném obchodním světě. Poskytujeme přípravné kurzy pro skupiny i jednotlivce, kteří se chtějí zlepšit v anglickém jazyce a posunout se dále ve své kariéře.

Všechny naše kurzy připravují naše klienty na mezinárodně uznávané zkoušky Cambridge ESOL. Tyto kvalifikace vylepší Váš životopis na stále ostřejším trhu práce a ve stále více globalizovaném světě.

Výhody právě našich kurzů:

• 99% úspěšnost u zkoušky
  • skupinky se studenty na stejné úrovni, proto ZDARMA provedeme rozřazovací test a tím budeme schopni Vám vypočítat kolik hodin potřebujete ke zkoušce
  • pouze kvalifikovaní RODILÍ mluvčí obeznámenými s češtinou
  • firma ve vlastnictví bývalého manažera British Council - nejvyšší standard garantován
  • skupinky po max. 8 studentech
  • časově výhodný rozvrh kurzů
  • malá firma zajišťující individuální přístup

Pro koho je kurz určen:
Kandidáti na zkoušku Cambridge ESOL FCE a studenty, kteří si chtějí upěvnit znalost anglického jazyka.

Popis:
Tento kurz je zaměřen na přípravu kandidátů na zkoušku Cambridge ESOL FCE. FCE je dokladem o středně pokročilé znalosti anglického jazyka, který je oficiálně uznáván univerzitami, zaměstnavateli a vládami po celém světě a je ekvivalentní úrovni B2 společného evropského referenčního rámce.

************

Cíle kurzu:

• Zlepšíte si plynulost projevu a vybudujete si sebevědomí při komunikaci v angličtině.
  • Rozšíříte a procvičíte si znalost gramatiky na úrovni upper-intermadiate - středně pokročilí.
  • Rozšíříte si slovní zásobu pro použití v mluveném jazyce i písemném projevu.
  • Posílíte všechny čtyři aspekty jazyka – mluvené slovo, poslech, čtení a psaní.
  • Budete plně připravení na složení zkoušky FCE.

Zaměření kurzu:

• Rozsáhlý trénink mluveného projevu.
  • Komplexní přehled důležitých gramatických forem.
  • Aktivní využívání jazykových výrazů.
  • Kreativní rozšiřování slovní zásoby a idiomů.
  • Porozumění mluvenému slovu a psanému textu na středně pokročilé úrovni.
  • Procvičování psaných úloh odpovídajících požadavkům zkoušky FCE.
  • Rozvíjení vhodných dovedností a strategií pro složení zkoušky FCE.
  • Zajišťování zpětné vazby při praktickém procvičování zkouškových úloh.

Učebnice: FCE Gold / Direct to FCE - není zahrnuta v ceně kurzu

Obsah kurzu:

FCE 1

FCE Gold Units 1-7

FCE Practice Test

FCE 2

FCE Gold Units 7-14

FCE Practice Test

Počet studentů v kurzu: maximálně 8

Vyučující:
Garantujeme kvalifikovaného rodilého mluvčího s mnohaletou praxí v přípravě zájemců o zkoušky Cambridge (FCE, CAE, CPE a ICFE), který je obeznámen s českým jazykem.

Místo výuky - učebny:
Vršovice - NorthTraining s.r.o., Vršovická 9/416, Praha 10 (view map).

Přípravný kurz ke zkoušce Cambridge FCE (First Certificate in English)

16.9.2014 –  19.5.2015  Praha Upřesnující informace k termínu