PŘÍPRAVNÉ KURZY K CERTIFIKAČNÍ ZKOUŠCE PRO PERSONÁL NDT (Nedestruktivní zkoušky svarů termoplastů)

  • Místo konání

  • Region:
    Praha
  • Adresa:
    UNO Praha Plzeňská 221/130, Praha 5

Popis kurzu PŘÍPRAVNÉ KURZY K CERTIFIKAČNÍ ZKOUŠCE PRO PERSONÁL NDT (Nedestruktivní zkoušky svarů termoplastů)

NDT plastů je mezioborová kvalifikace. Většinou doplňuje řemeslný obor. V praxi jsou potřeba svářeči a technici, kteří kontrolují a/nebo přebírají svařované konstrukce. Tuto kvalifikaci často získávají pracovníci po absolvování přípravného kurzu NDT v rozsahu podle požadavku kvalifikačního stupně VT (Visual Testing – Vizuální kontrola).

Přípravné kurzy ke zkoušce personálu NDT podle ČSN EN 13100-1 jsou organizovány v souladu s ostatními platnými normami pro NDT, zejména ČSN EN 970 a ČSN EN 473.

Po přípravném kurzu a následném složení zkoušky získá uchazeč Certifikát NDT VT pro požadovaný kvalifikační stupeň :

Pracovník NDT zkoušení vizuální metodou v kvalifikačním stupni 1 (Level 1)

Pracovník NDT zkoušení vizuální metodou v kvalifikačním stupni 2 (Level 2)

Pracovník NDT zkoušení vizuální metodou v kvalifikačním stupni 3 (Level 3)


Zákazník si může vybrat jakoukoliv přípravu a navazující zkoušku z uvedených stupňů, přičemž by měl vzít úvahu potřebu kvalifikace a použitelnosti certifikovaných pracovníků :

*

Stupeň 1 (Level 1) – může provádět NDT kontrolu, ale nesmí výsledky zkoušek vyhodnocovat a interpretovat – vhodné pro svářeče plastů

*

Stupeň 2 (Level 2) – provádí NDT podle norem a psaných postupů, vyhodnocuje výsledky zkoušek – vhodné pro technology, pracovníky kontroly, dozory svářečských prací, dozory odběratelů,........


*

Stupeň 3 (Level 3) – zodpovídá za chod NDT v podniku, vytváří strukturu legislativního zabezpečení, zhotovuje postupy zkoušek a související dokumenty, školí a zkouší podnikový NDT personál – vhodné pro větší firmy se systémem kontrol svařování


Minimální vstupní podmínky :

- věk 18 let a vyšší

- doložit dokumentované ověření zrakové schopnosti podle EN 473 čl.6.3

- doklad o absolvování kurzu NDT - pro jednotlivé stupně kvalifikace

- fotografie formátu 3,5 x 4,5 cm
Objednat účast na kurzu - PŘÍPRAVNÉ KURZY K CERTIFIKAČNÍ ZKOUŠCE PRO PERSONÁL NDT (Nedestruktivní zkoušky svarů termoplastů)
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je jedna a čtyři ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace