Příprava na Oracle Certified Professional, Java SE 8 Programmer

  • Místo konání

  • Region:
    Praha
  • Adresa:

Popis kurzu Příprava na Oracle Certified Professional, Java SE 8 Programmer

Přípravný kurz na certifikaci Java SE 8 Programmer I (kód 1Z0-808) a Java SE 8 Programmer II (kód 1Z0-809), pro získání titulu Oracle Certified Professional, Java SE 8 Programmer (zkráceně OCPJP 8). Zkouška je poměrně složitá a je velmi vhodné se na ni důkladně připravit. Kurz je určen pro zkušené javové programátory, není vhodný pro začátečníky. Důraz kurzu je kladen především na Java API (balíky java.lang, java.util, java.util.concurrent, java.text), které jsou na zkoušce důkladně testovány a mnoho javových programátorů z nich zná jen velmi málo. Vždy se snažíme logicky vysvětlit myšlenky stojící za testovanou látkou a ne jen naučit posluchače nazpaměť odpovědi na otázky. Součástí kurzu je simulátor zkoušky se stovkami ukázkových otázek, na kterých si posluchači mohou vyzkoušet svoji připravenost. Dále je v ceně kurzu také poukaz na absolvování obou skutečných zkoušek od Oracle (Pearson VUE) v pobočce GOPASu do 1/2 roku od konání kurzu. Jedná se o zkoušky Java SE 8 Programmer I (1Z0-803) a II (1Z0-804). Alternativně si lze vybrat také absolvování rozdílové zkoušky Upgrade Java SE 7 to Java SE 8 OCP Programmer (1Z0-810) nebo Upgrade to Java SE 7 Programmer (1Z0-805), pokud již posluchač nějaký předchozí certifikát SCJP nebo OCPJP vlastní, nebo starší verzi Java SE 6 Programmer Certified Professional Exam (1Z0-851). Je velmi vhodné absolvovat zkoušku co nejdříve po absolvování kurzu, aby posluchač nezapomněl spousty detailů, které se dozvěděl při týdenní přípravě.
Objednat účast na kurzu - Příprava na Oracle Certified Professional, Java SE 8 Programmer
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je sedm a devět ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace