Přesvědčivý projev

 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
 • Termín

 • Termín zahájení:
  16.8.2018
 • Od – do:
  2018-08-16; 9.00 - 17.00
 • Doba trvání:
  1 den
 • Cena *

 • Cena:
  4100 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:
  4100 Kč + DPH 21%

Popis kurzu Přesvědčivý projev

Cílová skupinaProgram je určen pro všechny, kteří svůj hlas používají jako pracovní nástroj a komunikační prostředek, prosazují názory a postoje, potřebují zlepšit vyjadřovací schopnosti a přesvědčivost argumentace.CílCílem tréninku je naučit účastníky pracovat s hlasem tak, aby působili přirozeně, přesvědčivě a získali sebejistotu při komunikaci nebo veřejném vystupování.Náš přístupIndividuální pozornost jednotlivým účastníkům, skupiny maximálně o 8 lidechInteraktivní tréninkové metodyNácvik modelových situací pomocí hraní rolí a videotechnikyPrakticky zaměřený programObsahJak volně tvořit tón hlasuJak docílit, aby hlas byl znělý a nosnýJak plně ovládat základní vlastnosti hlasu (výška, barva, síla)Jak hlasem zvládat prostorJak svůj hlas zvládat v emotivně vypjatých situacíchJak zachovávat pravidla hlasové hygienyJak umět svým hlasovým projevem zaujmout a vyjádřit myšlenku i zážitekJak umět bez problémů přizpůsobovat svůj hlasový projev okolnostem (v nečekaných situacích apod.)Jak komunikovat přirozeně, sebevědomě a přesvědčivě při vystoupení na veřejnosti, ve své profesi i v osobním životě.Místo konáníPraha, místo konání bude upřesněno v pozvánce pro účastníkyCenaÚčastnický poplatek na jednoho účastníka činí 4 900 Kč bez DPH vč. zajištění prostor a občerstvení.Zajištění školících prostor a technického vybaveníŠkolící materiályObčerstvení v průběhu tréninkuOběd pro účastníkyOsvědčení o absolvování vzdělávacího programuDárek PositivuVyhodnocení programu
Objednat účast na kurzu - Přesvědčivý projev
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je osm a čtyři ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace