Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

PŘESVĚDČIVÁ ARGUMENTACE A POHOTOVÁ RÉTORIKA s Martinem Vasquezem

Také Vás napadají ty nejlepší a pádné argumenty až po skončení jednání? Teprve pak víte, co přesně jste měl/a říci, co použít a jak reagovat?
Umění přesvědčit se dá trénovat!

Staňte se obratným, pohotovým a kultivovaným řečníkem, který si poradí s každou námitkou! Naučte se přesvědčivě argumentovat, obhájit svůj názor  a zdokonalte své řečnické dovednosti. Získejte základy rétoriky, argumentace, zvládání námitek i manipulace.

Tento kurz je součástí 4 modulového školícího projektu  1. Řečnická škola.  Systematická, efektivní a komplexní výuka rétoriky, komunikace, prezentace a mediálního vystoupení

URČENO
pro všechny, kteří nejen v rámci své profese potřebují přesvědčivě a racionálně argumentovat. Dále pro pracovníky a manažery, kteří ve své pracovní činnosti potřebují prosadit své názory a přesvědčit své komunikační partnery o svých představách nebo záměrech. Manažerům a všem pracovníkům, kteří mají za úkol řízení projektů, rozvíjení myšlenek a prosazování na různých úrovních.

CÍL
Zdokonalení řečnických dovedností: obratně a pohotově se vyjadřovat,  být přesvědčivým a kultivovaným řečníkem, efektivně komunikovat, přesvědčivě argumentovat a umět obhájit své stanovisko.

Absolvent kurzu se naučí:

• zorientuje se v technikách argumentačních strategií
  • naučí se argumentovat šéfovi, kolegům, podřízeným, zákazníkovi
  • naučí se jasně prezentovat své myšlenky
  • dokáže obhájit svá stanoviska
  • ovládne techniky argumentace a přesvědčování

OBSAH

• Posílení sebedůvěry a komunikačního statutu
  • Jak se vyjadřovat kvalitně a s jistotou
  • Umění správné formulace myšlenek
  • Pohotová rétorika - pohotovost reakcí, logické a přesvědčivé odpovědi na dotazy
  • Přesvědčivá argumentace
  • Taktiky argumentace - nácvik
  • Techniky vyvracení argumentů a přesvědčování
  • Zvládání námitek a reakce na námitky
    Řečnické triky a protitriky
  • Manipulace a kontramanipulace
  • Schopnost zvládat nestandardní situace

FORMA
2 denní trénink (16 vyuč. hod.)

METODY
Praktický trénink vedený odborníky se zaměřením na řečnické a komunikační dovednosti. Komunikační cvičení, trénink pohotových mluvních a  argumentačních dovedností, trénink  mluveného projevu, soutěžní debata.  Každý účastník tréninku získá individuální zpětnou vazbu a doporučení dalšího rozvoje.

TERMÍN
19.-20.listopadu  2015 (9,00 - 17,00 hod.)
JEDINÝ TERMÍN

LEKTOR
MgA. Martin Vasquez, Ph.D. - lektor komunikačních dovedností se specializací argumentace, kreativita, improvizace; herec a moderátor, praxe z improvizačního divadla, spoluzakladatel Improinstitutu.

6.950,- Kč (resp. 8.410,- Kč vč. DPH 21%)

Kurzovné zahrnuje pracovní a studijní materiály, psací potřeby, obědy a coffee breaky, videotrénink, certifikát o absolvování kurzu.

MÍSTO KONÁNÍ A KONTAKTY

Školící středisko agentury AHA, Na Pankráci 30, Praha 4, metro C - Vyšehrad,
tel.: 241 442 070, e-mail: aha@agentura-aha.cz

PŘESVĚDČIVÁ ARGUMENTACE A POHOTOVÁ RÉTORIKA s Martinem Vasquezem

19.11.2015 –  20.11.2015  Praha Upřesnující informace k termínu

Kontaktovat dodavatele

Kontrola proti spamu. Kolik je tři a devět ? Součet zapište číslicemi.