Přeškolení interních auditorů na novou normu EN ISO 14001:2015

Vážená paní / Vážený pane,

dovolujeme si Vás pozvat na školení, určené pro interní auditory, představitele managementu systému kvality, pro pracovníky útvarů kvality, kteří jsou kvalifikováni k provádění auditů podle ISO 14001.

Cílem školení je rozšíření znalostí výše uvedených pracovníků o požadavky nové revize pravidel
EN ISO 14001:2015 pro provádění auditů.

Na školení bude představen souhrn změn, mezi něž patří např. změna struktury pro snazší harmonizaci s ostatními normami managementu systému, kladení větší váhy na spokojenost zákazníků a orientaci na potřeby trhu, rozsáhlejší specifikace požadavků na poskytovatele služeb či integrovaný přístup k řízení organizace.

Předpokládá se, že účastníci mají již znalosti interních auditorů pro danou normu a proto je pro ně vyhovující přeškolení na normu novou.

• Po úspěšném absolvování semináře získá každý účastník osvědčení interního auditora pro normu EN ISO 14001:2015.

Přeškolení interních auditorů na novou normu EN ISO 14001:2015

31.5.2017  Praha