Přecházíme z PC na Mac

Tento termín kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
  • Místo konání

  • Region:
    Praha
  • Adresa:
    Kodaňská 46, Praha
Tento termín kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis kurzu Přecházíme z PC na Mac

Tento kurz je určen pro vás, kteří jste rozhodli opustit prostředí počítačů PC, pořídili si svůj první Mac, a chcete se ho rychle naučit efektivně používat. Na kurzu pochopíte filozofii systému Apple Mac OS X a poznáte jeho rozdíly a výhody (či nevýhody) proti MS Windows. Osvojíte si základní dennodenní činnosti – ovládání systému, práci s programy, správu souborů a složek, vyhledávání, práci v síti, zálohování. Budete se věnovat kompletnímu nastavení předvoleb systému. Seznámíte se vestavěnými programy pro práci, komunikaci i zábavu – Finder, Safari, TextEdit, Kontakty, Mail, Kalendář, iTunes dalšími. Naučíte se doinstalovat si další aplikace prostřednictvím App Store nebo přímým stažením z webu. Dozvíte se spoustu tipů a triků. Na závěr se budete věnovat možnostem provozování MS Windows na počítačích Mac.
Tento termín kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Kontaktovat firmu - GOPAS, a.s. - počítačová škola

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je deset a dvě ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

GOPAS, a.s. - počítačová škola

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

Kodaňská 1441/46, 101 00 Praha 10

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace