Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

Prázdninové kurzy angličtiny - 2 týdny v Praze

Využijte letních prázdnin a naučte se anglicky!

Máte pocit, že se učíte už roky a přesto se pořád stydíte mluvit? Čeká Vás důležitý pracovní pohovor? Odjíždíte do zahraničí, nebo čekáte anglicky mluvící návštěvu? Zkrátka, víte, že potřebujete s angličtinou v krátké době výrazně pohnout? Intenzivní kurzy jsou ideální volbou. Rozmluvíte se, zlepšíte si schopnost porozumět a získáte v komunikaci větší jistotu.

Jsme odborníci na intenzivní jazykové kurzy angličtiny.

Výuka je zaměřena převážně na rozvoj komunikativních dovedností, tj. na konverzaci a poslech.

Výuka je vedena v angličtině. U nižších úrovní, pokud vyučuje českých lektor, používá češtinu pouze výjimečně, je-li to opravdu nezbytné a pro studenty efektivní - např. pro ujasnění významu obtížných slov, frází či složité gramatiky. Tím se studenti postupně oprošťují od závislosti na jejich mateřském jazyce a naučí se přemýšlet v angličtině.

Prázdninové kurzy angličtiny - 2 týdny v Praze

7.7.2015 –  17.7.2015  Praha Upřesnující informace k termínu

3 320 Kč

Kontaktovat dodavatele

Kontrola proti spamu. Kolik je osm a osm ? Součet zapište číslicemi.