Praktický výcvik v poskytování první pomoci

 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:

Popis kurzu Praktický výcvik v poskytování první pomoci

Popis kurzu

Permanentně se zvyšující tempo rozvoje společnosti jako celku s sebou přineslo i enormní riziko ohrožení jednotlivce na zdraví či dokonce na životě. Nejedná se přitom zdaleka jen o pracovní proces, kde tato situace může být symptomem nezvládnuté snahy o zvyšování produktivity na úkor bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, ale zdrojem ohrožení může být situace v dopravě nebo při provozování sportovních aktivit. Tady všude je doslova životně důležité ovládat zásady poskytování první pomoci.

Cíle kurzu

Seznámit se základními principy zdravovědy, vysvětlit a procvičit základní způsoby poskytování první pomoci  v praktických životních situacích.

Určeno pro

Vedoucím pracovníkům a zaměstnancům podniků a organizací z výrobních a rizikových úseků, kteří potřebují zvládat techniky poskytování první pomoci  a moci tak lépe provádět školení v rámci BOZP. Současně je vhodný i pro širší laickou veřejnost.

Obsah kurzu


 • Úvod do problematiky první pomoci

 • Přístup ke zraněným osobám a osobám v bezvědomí

 • Šokové a ostatní neodkladné stavy, úrazy a obvazové techniky

 • Onemocnění dětského věku, akutní stavy v psychiatrii

 • Neodkladná resuscitace – nácvik praktických postupů a technik

 • Závěrečné přezkoušení získaných znalostí a dovedností

Poznámka

Časový průběh


8:30 – 9:00 Prezence

9:00 – 15:00 Odborný program


Během programu bude účastníkům podáno občerstvení (káva, čaj, minerálka, chlebíčky, ovoce, zákusek).


Kurz je možno realizovat jako podnikový přímo u zákazníka se zaměřením na jeho vlastní problematiku. Nabídku na vyžádání rádi zpracujeme.


Účastníkům bude vystaveno OSVĚDČENÍ o absolvování s uvedením rozsahu a obsahové náplně kurzu.

Objednat účast na kurzu - Praktický výcvik v poskytování první pomoci
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je tři a jedna ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace