Praktická tvorba jídelníčku

 • Lektor

 • Popis

  Pavlína Dostalíková

 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Veverkova 1229/9, Praha 7 - Letná
 • Termín

 • Termín zahájení:
  16.7.2017
 • Termín ukončení:
  16.7.2017
 • Od – do:

  9:00 – 16:00 hodin

 • Cena *

 • Cena:
  1800 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:
  Číslo účtu pro platbu: 2200464781/2010 Akce a bonusy: Každý účastník dostane ZDARMA diagnostiku InBody 230 + měření na přístroji MaxPulse Medicore - stav cév a stresu (v hodnotě 800 Kč). Občerstvení: káva, čaj, voda

Popis kurzu Praktická tvorba jídelníčku

Tento seminář je určen pro všechny, kteří mají teoretické znalosti o výživě a chtějí se naučit prakticky spočítat, sestavit a naplánovat individuální jídelníček.

Co se na semináři dozvíte:
Praktická tvorba jídelníčku
Dozvíte se, jak správně propočítat jídelníček. Jak nastavit množství Energie, Bílkovin, Tuků a Sacharidů. Proč je důležitý bazální metabolismus a jak jej zjistit. Jak určit ideální hmotnost přesněji než podle BMI (Know-how NutriCentrum). Pro koho doporučit jídelníček redukční, racionální, manažerský a rozdíly mezi nimi. Jaké potraviny volit, jak je správně načasovat, co s pitným režimem a kdy řešit výživu pro sportovce. Také si vysvětlíme, jaký je rozdíl mezi sestavováním jídelníčku pro prevenci civilizačních onemocnění a rozdíl mezi běžným nastavením a sestavením jídelníčku a jídelníčku podle metabolického typu dle DNA EuroGeen.

Propojení teorie a praxe:
Využijte více než 8 let našich praktických zkušeností práce s klienty.
Můžete se na cokoliv zeptat.

Pro koho je kurz vhodný:
Nástavbový kurz Praktická tvorba jídelníčku je vhodný pro výživové poradce, fitness trenéry, kouče a poradce zdravého životního stylu (Lifestyle), dietology, nutriční terapeuty, zdravotní sestry, nutriční specialisty, fyzioterapeuty, maséry, pro všechny, kteří mají znalosti o výživě, ale nepracují s individuálními jídelníčky a chtějí vědět, jak správně sestavit stravovací plán klientům, sobě nebo své rodině ať již v případě hubnutí nebo jen pro zdravou životosprávu.

Zakončení kurzu:
Kurz je zakončen certifikátem.

Objednat účast na kurzu - Praktická tvorba jídelníčku
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je deset a pět ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace